Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet az hogy egyáltalán...

Mitől lehet az hogy egyáltalán nem kívánok semmit?

Figyelt kérdés
11hetes vagyok,és a kezdetektől nincs étvágyam. Nincs hányingerem,nem hányok semmi problémám nincs,de nem esik jól semmi. Én nem hogy híznék,fogyok. Első terhességem,és én azt hittem hogy majd kívánós leszek. Ez is természetes állapot,lehet baja a babámnak? Más is van így?
2009. aug. 7. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Más is van így, nekem is volt egy ismerősöm így. Nem nagyon evett, nem kívánta a kaját, és ő is fogyott, mert ugye a baba elveszi amire neki szüksége van. Az egész terhessége alatt nem evett túl sokat, de semmi baja nem lett a babának, mellette szedte az elevitet.
2009. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En is pont 11 hetes vagyok es mintha magamrol irtam volna. Azt nem tudom, hogy fogytam-e de az biztos, hogy szinte semmit sem kivanok. Sot van olyan kaja amire szabalyosan ra sem birok nezni (pl csirkehus) pedig a babavaras elott imadtam. Arrol nem is beszlve, hgoy hirtelen eszembejut, hogy ennek valamit elrohanok az uzletben es mire hazaviszem mar nem kell. :) Imadtam a jo kis pizzat minden penteken este dvd-t neztunk es pizzat ettunk a ferjemmel na most ez sem kell. :( Szoval meg meselhetnek... Nincs etvagyam egyaltalan.
2009. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, szinte erőltetnem kellett, hogy egyek rendszeresen, mert semmi sem esett jól. Most a 31. hétben járok, és még mindig ez van. Nemhogy napi hatszor nem eszem, örülök, ha háromszor-négyszer sikerül. Viszont ennek ellenére híztam, ami jelzi, hogy nincs gond emiatt. Csak hát a várt kívánósság elmaradt...
2009. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 hetes vagyok, igazából nem kívánok semmit, ugyanúgy eszem mint előtte,de sok ételtől nagy lesz a gyomorsavam, úgyhogy a paprikával, paradicsommal, nehéz kajákkal óvatosan bánok. ( De valószínűleg a meleg is közrejátszik)
2009. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!