Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák miket esztek? Néha...

Kismamák miket esztek? Néha semmit nem kívánok, gondoltam hátha kapok valami jó ötletet amit még nem próbáltam.

Figyelt kérdés
Sajnos fogyok is, pedig nem hányók, de gyakran nem kívánom a kaját.Ti miket esztek, hátha megkívánók valamit:)))))))))))Joghurt, főtt kaja minden tipp jól jönne,mert már kórházzal riogatnak:(
2010. ápr. 16. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az almát.Én az elején amikor émelyegtem, mindig ettem reggel,azzal kezdtem a napot.a hányingerem elmúlt, az étvágyamat viszont meghozta, mert csinált egy kis savat.Utána egyből reggeli.Mostanában natúr joghurttal kezdem a napot, mert a gyümölcsösökért nem vagyok oda.Én szinte mindent megeszek, szerencsére kevés kajától undorodtam.Este még jól szokott esni egy bögre kakaó jó hidegen.Szedj Magne B6-ot, mert a benne lévő B6 vitamin megnöveli az étvágyadat is.És ha van valami amit megkívánsz, edd meg!Most a lecsóra éheztem rá, hétvégén csinálok is.
2010. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hortobágyi húsos palacsinta

Rántott gomba rízzsel és tartárral

Krumplifőzelék fasírttal

Hagymakrémleves

Gulyásleves sajtos pogácsával

Sajtos roló

Ó te jó ég annyi kaja van, de én sem kívántam semmit az első terhességemnél, és semmi nem esett jól. Próbálj meg enni, még ha nehéz is.

2010. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sonkás tészta, egyszerű gyors és nagyon finom.
2010. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nagy kedvencem a bundás kenyér és a bolognai tészta. levesek: hús, paradicsom, tojás, borsó. főzelékek: borsó, (imádjuk) sóska. pizza, de csak egy bizonyos helyen, a többi nem. mostanában már a Mc' reggeliket nézegetem, mert azt is szeretem, de a terhességem alatt még nem ettem. jah paradicsom, paprika, ubi, mivel a gyümölcsöt már unom. nah meg ilyesmik.
2010. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9:36 os vok a csirkehús amit még bármilyen módon megeszek ez lemaradt. párolva lecsós rizzsel például. nagyon ennem kell. ennyi finomság. pedig nekem is az első babó, és szóval eszek rendesen. 53 kilósan estem teherbe és most 57 vok 13+5 hetesen. 65 az álomhatár:-)
2010. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam most a máglyarakás a menő. Jó fahéjasan... :)
2010. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!