Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetes vagyok, és lassan két...

33hetes vagyok, és lassan két napja nem bírok enni. Tegnap egy szendvicset bírtam enni, ma meg pár szem kekszet. Semmit sem kívánok, semmit sem bírok megenni, de enni kéne. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Reggelizni próbáltam ma is, és egyből mentem hányni, pár szem kekszet próbáltam lenyelni, hogy valami megfogja a pocakot, de émelygek rettentően, az is ki akar jönni.

És az a baj, hogy a szagok is kínoznak! A kertből is, a lakásból, a saját szagom, minden.

Most mindentől hányni tudnék.

Folyadékot azt rendesen iszok, sokat.

Már azon gondolkodok, hogy egy nyolcadnyi kupica gyomor fertőtlenítőt iszok, hátha, de azt meg manóka miatt nem merem, mert alkohol:S

Mit csináljak?????


2009. máj. 10. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A védőnődet nem tudod felhívni most?

Ettél valami olyat, ami lehet, hogy nem volt jó?

(Bár nem olyan rég én is elkezdtem megint émelyegni - bár most jobb. Azt mondják, van akinek visszatért ez a rosszulét a harmadik trimeszterben.)

Remélem, nálad sincs gond!

De ha nagyon aggódsz, hívd fel a védőnődet!


29 hetes kismami

2009. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem ne aggódj nagyon. Nekem is vannak ilyen napjaim , még "bűntudatom" is van , hogy nem eszek rendesen és ez kihat a babára is.Jó, nem émelygek, hanem éhesen is "válogatok" A kenyér se jó, a margarin se, semmi se... Folyadékot én is próbálok inni, amennyit csak bírok. Lehet ez a nagy melegtől , vagy valami hormonális dolog is lehet , hát nem tudom... Nemsokára lemegyek a boltba és elhatároztam , hogy olyat veszek, amit nagyon kívánok és biztos, hogy meg fogom enni.Próbálj meg esetleg gyümit falatozgatni.Nálam picit pszichés is, "társaságban" szeretek enni, és a férjem nem mindig van itthon.(ez viccesen hangzik, de erre kezdek rájönni...)


37 hetes pocakos:)

2009. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rosszat semmit sem ettem, erre mindig és minden körülmények között figyelek.

Lehet tényleg a meleg teszi, de már nem bírom.

Isteni sült krumpli az ebéd pl, de ha ránézek:S:S:S

Gyümit sem kívánok:S:S:S

2009. máj. 10. 12:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam ugyanez a helyzet. Pár napja nem bírok enni, ha eszem és jól is esik, fél óra múlva már futok is hányni... Nagyon rossz. Állítólag már pici a hely a babának, és a méh feltolja a gyomrodat. Ettől van az egész..

Azért csak próbálj enni, még ha ki is jön.

36+2 hetes kismama

2009. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!