Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit (t) egyek ha nem kívánok...

Mit (t) egyek ha nem kívánok semmit?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok, alig eszem valamit. Reggelire 1-1,5 kifli, aztán egész nap 1-2 falatot még leerőltetek. Undorodom az összes kajától, nincs semmi amit jóízűen meg tudnék enni. Van mikor ki kell köpnöm a falatot mert nem bírom lenyelni! De állandóan éhes vagyok, néha már szédelgek is. Olyankor iszom 2-3 dl tejet akkor jobb lesz egy kicsit. Nagyon el vagyok keseredve, nem tudom hogyan tudnék változtatni, sose volt ilyen gondom.
2010. szept. 5. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Próbálj meg kekszet vagy ropit enni.Azt el rágcsálod mégis van valami a gyomrodban.Énis így voltam fogytam is elég rendesen.Mostmár megeszek mindent ami a szemem elé kerül:-)és már visszahíztam.A folyadékbevitelre is figyelj oda!Ez csak egy ideig fog tartani.További boldog babavárást!22hetes kismami
2010. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En a 10. hetig nagyon rosszul voltam, es a gyumolcs volt az egyetlen amit meg birtam enni, anelkul, hogy visszajott volna. Szerintem probald ki.
2010. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tegnap reggelire darakását ettem, az egész jól ment, nem túl édesen. Ma reggel meg kijött. Sajna ez mindennap más. Ma a zöldségleves ment egész nap. Gyümölcsöt én is eszek néha, de eszek utána szénhidrátot, nehogy túl sok savat csináljon. Kérdezd meg a dokidat is ilyenkor mi van.
2010. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Máskor szerintem nem szabad, nem érdemes... De... Nekem bevált, mikor nagyon nem kívántam semmit, hogy valami semleges ízű ételt (keksz, pirítós, alma stb.) TV előtt, olvasás közben rágcsáltam. Mert így nem az evésre figyeltem, és egyszer csak hopp, elfogyott. :D
2010. szept. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok,és ugyanúgy 12 hetes vagyok.Nincs étvágyam, a kedvenc kajáimtól is felfordul a gyomrom.Háromhét alatt fogytam is három kilót... :(

Gyümölcsöt szoktam enni,ha éhes vagyok,vagy müzlit,tejjel.

Sok tanácsot nem tudok adni,mert én sem tudom,h sokszor az éhség ellen mit ennék... :S

Fel a fejjel,talán nem tart már sokáig! :)

Szép napot.

12 heteske

2010. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó olvasni hogy nem vagyok ezzel egyedül. Kipróbáltam mindent, nem igazán sok sikerrel. Remélem már nem tart sokáig, és megjön az étvágyam(étvágyunk).
2010. szept. 6. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!