Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen hány kiló plusznak...

23 hetesen hány kiló plusznak "kell" lenni?

Figyelt kérdés
Eddig 2kg hiztam, pocim látszik jol. Jol is tudok enni. Főleg édességet:-)
2008. máj. 20. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy fél kg jön fel normál esetben egy héten. az édességgel azért módjával bánj szerintem, főleg este. én 20 hetes vagyok és 3 kg- ot hiztam. én is imádok enni,de azért most próbálok odafigyelni a mértékre,minőségre,mennyiségre. szerintem jó vagy a 2 kg plusszal!
2008. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Wooow, minden elismerésem azoké akik 2-3 kg-t híztak a 20. hétre.Én sajnos a 20.nál már 6 kg-nál tartottam és most a 28.ban pedig már 10 kg plusszal vagyok.Sajna a 6kg úgy felröppent rám az első 3 hónapban, védőnőm tanácsára elhagytam az elevitet és külön vittem be a vitaminokat onnatól lelassultam.Na de sebaj.Ti biztos megálltok 10-12 kg-nál.Én csak reménykem, hogy 17-nél több nem jön fel.
2008. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hmm.. Azt hittem már baj van velem:D 25 hetesen +12 kgnál tartok (átlagos testalkatom van),és nem sokkal eszem többet..Remélem 20nál megáll, bár elkeztem vizesedni:(

Üdv..

2008. máj. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 2 kg-nál tartok, és én is 23 hetes vagyok! Semmit nem vonok meg magamtól ami jól esik, nem éhezem, csokival is bűnözök néha. :) Azt mondják, szerencsés alkat vagyok, nekem a családban mindeki huszonsok kilót szedett fel.


A pocak nekem is nő, a baba abszolúte rendben van, ugyhogy szerintem egyeltalán nem baj. :)


Boldog babavárást :)

2008. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 20 hetesen 2 kg-nál,24 hetesen meg már 5 kg-nál jártam.Nagyon hirtelen indult meg a növekedés.Most 35 hetesen 9 kg-nál tartok.Mindent eszek amit megkívánok.A mértéket sem tudom tartani.:)Nagyon édesszájú is lettem.Éjjel ha felébredek egy picit,rögtön édesre vágyom.Illetve szerintem picúr,mert amint megeszem félálomban a zacskó csokis drazsémat,rögtön nekiáll csuklani.Azaz nyel a magzatvízből,mert finom édes lesz.:)
2008. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát.....2 kg, én ezen nem akadnék fent. 23 hetes vagyok és rajtam 8 kg van. És akkor mi van? semmit nem tudok tenni ellene, pedig nem eszek sokat, mégis hizok. Az első terhességemnél 15 kg jött rám, és egyáltalán nem érdekelt, nem voltam cukros, nem voltam vizes, akkor miért kellene aggódni. Szülés után lemegy.
2008. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Voltam a dokinál minden rendben,jol vagyunk!!Boldog babavárást mindenkinek:-)
2008. máj. 22. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!