Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hétben vagyok, nem okozna...

37 hétben vagyok, nem okozna gondot ha visszatérnék a Magnézium +b6 ra?

Figyelt kérdés

Most 5 napja hogy nem szedem,és éjjel 4 alkalommal kapot el a vádli görcs,a hasam is görcsölget azóta,és egész nap kemény.A derekam is annyirra fáj hogy sokszor a bőgés kapkod,nem alszok éjjelente csak 3 órát.Lehetséges hogy közel van a szülés?Szerdán töltöm a 37 hetemet.Mit javasoltok mit csináljak?Szehetem esetleg még a Magnezium+b6

1-2hétig?köszönöm a váloszokat.És mindenkinek boldog babavárást kívánok!!!!!


2008. máj. 19. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igyál Calciumos pezsgőtabit,az is szokott segíteni.

A mannézium azért nem javallott már a terhesség végén,mert görcsoldó hatása miatt nehezíti a szülést.

36 hét után mondják abbahagyni,de én szedem a 38 hétig,mert szerintem gyorsan kiürül a szervezetből,és én mindkét gyerekemet túlhordtam egyébként is.


Kitartás,minden jót.

2008. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszike a választ,én is ugy érzem hogy szükségem van rá,és 2 nap alatt kimegy a szervezetből.Már olyan régen volt lábgörcsöm és tegnap alvás közben kapott el.Az első babával nem szettem semit,de most a második terhességemnél bepótolok mindent.
2008. máj. 19. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is megkérdeztem ezt pár napja, és meglepően mindenki -és nagoyn sokan-azt mondták, hogy ne szedjem, mert nem véletlen nem szabad.

Nem lesznek fájások, nem megy a szülés úgy, ahogy kéne.

Én sem szedem egy hete, valóban többet keményedek, de hát már közelgünk a szüléshez. A méhnek fel kell készülnie.

A dokim és a védőnőm is azt mondta, hogy ne szedjem, nem szedem. Ez még amúgy is semmi fájdalom a szüléshez képest:-)

2008. máj. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne szedd nem szabad a 36hét után.ezt komolyan mondom mert sose szülsz meg
2008. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat,megpróbálom nemszedni,ma sem vettem be,de nagyon félek hogy 37 hetessen megszülök.Még 3 hetet szeretném ha ott maradna,de majd ő eldönti.
2008. máj. 19. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kálciumot (pezsgőtabletta, napi fél) szedtem a vádligörcsre és használt, próbáld ki! Ha eddig szedtél magnéziumot és most görcsöl a lábad, akkor úgyse annak hiányától lehet, mert elvileg fel van vele töltve a szervezeted. Lehet, hogy a kálcium van fogyóban, és az majd a szoptatásnál is kell (sokat viszont ne szedjél, mert napi 2gramm fölött mérgező).

2008. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia,magnéziumot míg nem szettem akkor kezdett görcsölni a lábam,de a szedésével elmult.Most hogy nem szettem azóta megint görcsölök.Megpróbálom a Kalciumot.
2008. máj. 19. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!