Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem merem elmondani, hogy...

Nem merem elmondani, hogy terhes vagyok. Mit tegyek? 15/L.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15 éves vagyok és hát (sajnos) teherbe estem . Három terhességi tesztet csináltam mindegyik szerint bajban vagyok. A barátommal (szintén 15 éves) védekeztünk óvszerrel , de sajnos kiszakadt. Ő azt mondja tartsuk meg a babát , már terveim is vannak, de a szüleimnek nem merem elmondani. Megüthetne a mostohaapám attól hogy terhes vagyok? Hogyan kezdjek majd hozzá? Kérlek segítsetek .

2012. okt. 7. 19:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Álljatok eléjük és mondjátok el. Máshogy nem lehet. :(

Nehéz lesz és nagyon haragudni fognak, kétségbeesnek, akármit kiválthat belőlük.

A lényeg, adj nekik időt, meg fognak békélni és segíteni fognak. Bízz bennük, én nem tettem. Kár volt. :(

20 éves 2 fiús anyuka

2012. okt. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
ezt találtam: [link]
2012. okt. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
komolyan az a legnagyobb bajod, hogy esetleg kapsz egy nagy maflást? ó te jó ég... az csak egy percig fáj, és neked meg olyan dolgokról kell döntened amik az életed írják át. MONDD EL NEKIK MOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én levelezek a kérdezővel közben és felmerült egy kérdésem ... De nem bántásból kérdezem meg, csak kíváncsiságból, hogy csak szerintem fura -e a helyet. A kérdező azt írta, hogy az aktus kb. 1 hónapja és 2 hete történt, amikor is kiszakadt az óvszer. A teszt szerint amit elvégzett, 2-3 hetes terhes. (Clearblue teszt volt) Ez így "lehetséges"? Mert ha 6 hete történt az aktus, akkor hogyan lehet mégis csak 2-3 hetes a terhesség? 2 héttel később ágyazódott be? De lehet csak én vagyok buta. Nem tudom, ezért kérdezem.
2012. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12%
a rápisilős tesztek mióta mutatják ki hogy mennyi idős terhes valaki? ilyen nincs. orvoshoz kéne menni. meg először is kitálalni anyuciéknak. de hát igen, ez most a kérdező igazi problémája, hogy anyuciék mit szólnak, nem az, hogy basszus terhes vagyok
2012. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
a Clearblue teszt tényleg kiír egy becsült időt, ilyen kijelzős teszt.
2012. okt. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%
A terhesség nem gyerek játék, de ha megtörtént vele akkor nekünk az lenne a dolgunk, hogy legalább tanácsban segitsük őt. Én is voltam ilyen helyzetben, de nálam szerencsére a teszt negativ lett. Gondoljátok végig a barátoddal, hogy melyikőtök szülei az engedékenyebbek, és próbáljátok velük megbeszélni a dolgokat, hátha el lehet ezt a dolgot úgy intézni, hogy a másik szülei semmit se tudjanak meg belőle. Egyik barátnőm is igy intézte a dolgokat, és már el is van fejetve, az ő szülei pedig semmit nem tudtak meg belőle. Persze a szüleidnek joguk van, hogy tudjanak róla, de ha te úgy érzed, hogy nem értenék meg, akkor próbálj más megoldást keresni.
2012. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Régi kérdés igaz,de azért elmondom a véleménymet,egyébként mi lett?megtartottad?Egyébként nagy felelősség egy gyerek,ez igaz,de az abortuaz meg szörnyű dolog,eltartani biztosan nemtudnád,és a szüleidtől pedig bem várhatod el.
2013. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szia előszöris a szüleidnek mindenképp el kell mondanod mert nélkülük semmit nem tudsz cselekedni.én szintén 15 éves vagyok és terhes de az biztos hogy a helyedbe nem szülném meg a gyereket.Màrcsak azért sem mert egy 15éves fiú könnyen beszél.az én párom 26 éves van háza és szépen is keres.van miből vállalnunk a felelőséget .tudod sok mindenen átmentem ezért is tartom meg mert nem ugy gondolkodok mint a többi 15 éves. Mindenképp mondd el otthon és menj abortuszra mert igy vagy a szüleidnek szülnéd aminek nem sok értelme van mivel nem te nevelnéd és ha a szüleid nem vállalják a gyámságot akkor a babád állami gondozott lesz és többé nem látod.
2014. nov. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!