Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy történik amikor el...

Hogy történik amikor el akarunk vetetni egy gyereket?

Figyelt kérdés
onnanstol mikor megtudjuk hogy terhesek vagyunk mit kell tenni? az aborzusz hogy történik és milyen áru?
2008. máj. 19. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz és ő majd elmond mindent.
2008. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szörnyü árú, egy életre elkísér.

ahogy kiderül a terheség rögtön elmenni orvoshoz, minél kisebb a magzat annál kevesebb nyoma marad és annál kevésbé fáj.

én külföldön éltem mikor tehres lettem és tudtam nem tarthatom meg. egy magán dokihoz bejelentkeztünk a klinikájára. ott idöre mentünk megvizsgáltak, de annyira pici volt hogy még az ultrhang szinte nem is látta. elaltattak és mikor felébredtem zokogtam pedig nem akartam. a doki azt mondta hogy mivel kb 2 hetes lehettem ezért szinte olyan volt mint egy egészségügyi kaparás. én rögtön felálltam és mentem volna haza de a doki nem engedett így plussz félórát ott ücsörögtem. fájt mindenem de onnan csak szabadulni akartam, nyomasztó volt és sokszor gondolok rá. de 19 éves au-pair lány voltam.

2008. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász elméletileg meg is kérdezi mikor megállapítja a terhességet, hogy megtartod-e.

Ha nem , akkor ő elmond mindent.

Kapsz egy időpontot, befekszel a kórházba, ha még nem szültél előző este kapsz egy méhnyaktágitót, ami általában igen kellemetlen fájdalommal és görcsökkel jár.

Elaltatnak , megcsinálják a műtétet és másnap hazamehetsz, ha nincs probléma.

biztos, hogy fáj, testileg, lelkileg, talán még vérzés is van utána, ebben nem vagyok biztos.

Valami ilyesmi, de én még nem estem át rajta, csak hallottam másoktól, mikor bent voltak a kórházban, ezt látták...

2008. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha fiatal korú vagy,szülői beleegyezés is szükséges.

De gondold meg szerintem jól.

2008. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon gondold át azt javaslom, hisz hányan szeretnének bébit és mégsem sikerül. Nehogy pár év múlva megbánd! Ugyan én emiatt nem ítélek el senkit, mindenki maga tudja mit vállal be. Én soha nem tudtam volna/tudnék ilyet csinálni. Egyik ismerősöm épp nemrég vetette el a 12!!hetes bébijét, előzőleg már mozgott szépen az uh-n, és mégis úgy döntött, hogy nem kell neki! Ha így vagy minél előbb vetesd el, amíg az a pici sem érzi "annyira", előző este kap tágítót, majd másnap megműtenek, azt hiszem darabokba szívták le őneki!!! Szerintem azért, mert már nagy volt! Utánna pedig még egy darabig vérzel!


6 hetes kismama

2008. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
onnastól? milyen árú? Vagy namvagy magyar,vagy nagyon buta vagy, de az már abból kiderült, hogy nem védekeztél. Nem akarlak bántani, nem te vagy az egyetlen, de el kell menni a nőgyógyaszhoz és neki szólni, hogy nem szeretnéd, vagy nem tudod megtartani. Ha még nem vagy 18, csak apa vagy anya engedélyével(vagy gyámod) együtt kell menni. Kb 50 000 ft. Meg amitegész életedben viselhetsz fájdalom , de remélem még nagyon korai , mert 12. hét után már nem veszik el csak ha beteg a magzat vagy életveszélyben vagy.
2008. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok terhes nem is élek nemi életet még csak tudni szerettem volna.
2008. máj. 19. 16:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Csak az utolsó hozzászólónak írnám, mert nem bírom ki, ahhoz képest, hogy butának nevezed, mert félreütött egy betűt, ami szerintem bárkivel előfordulhat, és kissé kacifántosan tette fel a kérdést, te ugyanúgy elírtad a hozzászólásod több helyen.

Miért kell támadni azt, aki feltesz egy kérdést?

Aki nem tud normálisan válaszolni, az inkább ne is írjon.

És ha abortuszt szeretne, mert nem tudja megtartani a gyereket, egészségügyi, szociális vagy bármi más okból? Kinek tiszte ítélkezni felette???

Lehet figyelmeztetni, ha nem értessz egyet vele, lehet tanácsolni neki a nyílt örökbefogadást, vagy bármit, amit a te értékrended elvisel, de mért kell letámadni???

Sosem fogom ezt megérteni.


Üdv:

33 hetes kismama

2008. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdés írója kommentben az imént közölte, hogy nem is terhes! Akkor miért kell letámadni, mint egy utolsó bűnözőt? Csak kíváncsi, tudni szeretné, hogy hogyan is működik ez az egész, gondolom azért, hogy minél kevesebb valószínűséggel jusson később ebbe a helyzetbe!

Egyébként akkor sem kéne, ha terhes lenne, de nem tudja megtartani a gyerekét, mert előfordulhat az ilyen. Szerencsére velem nem fordult elő, de voltam már olyan helyzetben, amikor egy esetleges bébit nem tudtam volna megtartani, mert nem voltak meg a körülmények. Aki születésétől fogva gazdag, jó családi háttere van, jó állása, az könnyen ítélkezik, mert nem is került, nem is kerülhetett volna soha ilyen szörnyű helyzetbe. Onnan könnyű ítélkezni. Jobb az, ha valaki egy WC-ben megszüli a gyerekét és utána megfojtja?? Próbáljatok meg egy kis empátiával gondolkozni!

2008. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a váalszokat meg mindnet
2008. máj. 20. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!