Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhnyak kimetszésem volt 8...

Méhnyak kimetszésem volt 8 évvel ezelőtt, tud így záródni rendesen? (8 hetes)

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze.Nem az egészet távolították el,csak egy darabját.Azért tájékoztasd róla a gondozást végző szakorvost.
2008. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt mondták volna, ha olyat tesznek veled, ami miatt nem lehet babád.

Másrészt szerintem talán csak mintát vettek (talán fertőzés miatt-ilyet szoktak), így semmi bajod nem lesz.

De igen, a védőnőnek és a dokinak is mutasd meg a régebbi leleteidet.

Nyugodj meg, semmi baj nem lesz:-)

2008. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Erről mindenképp az orvosoddal beszélj.

Én erről csak rosszat tudok mondani.

Egy ismerősöm néhány héttel ezelőtt szülte meg 20 hetes babáját, ugyanis a méhnyaka nem tudta tovább tartani a picit, hiába varrták neki össze. A baba meghalt...

Remélem te nem fogsz így járni!

Nagyon szorítok!

Üdv! Egy 16 hetes kismami

2008. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Az előbbi választ el se olvasd. Az ilyen fajta rémisztgetéstől a falra tudnék mászni. Nem egyforma egyik terhesség sem. Annak a kismamának talán más gond is volt, neked nem lesz. NEM LESZ BAJ ÉS KÉSZ!!! A dokidnak mutasd meg a leleteket és beszélj vele erről. Lehet-e bármi gond stb. Biztosan megnyugtat majd. Addig is nyugi. Üdv.: 30 hetes kismama
2008. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg egy kicsit meg is ijedtem.
2008. máj. 19. 13:32
 6/9 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Nekem két éve volt ilyen műtétem.Most 32.hétben járok igaz már 20hetesen megnyílt a külső méhszájam.Az orvosom szigorú ágynyugalmat írt!Hála idáig nem történt semmi baj remélem hogy így is marad.Ne emelj ne cipekedj pihenj sokat!Boldog babavárást!
2008. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 konizációm is volt, vagyis méhnyak kimetszésem 2 éve (P3-as cytologia miatt). Jelenleg 31 hetes terhes vagyok és bár Cx:2100-as, a profom szerint akár túl is hordhatom a babát. Kicsivel többet pihenj, főleg az elején, de hidd el emiatt nem lesz bajotok. Gondolom az orvosod tud róla, odafigyel rátok. Próbáld meg figyelmen kívűl hagyni a rémtőrténeteket, mert jó pár "okos" dolgot fogsz még hallani az elkövetkezendő 32 hétben! Kellemes babavárást neked!
2008. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugodtam egy kicsit.
2008. máj. 19. 14:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 1999 óta 3 szor volt konizációm. Azóta kihordtam 2 gyereket, és most vagyok terhes a 3.kal. Ő már az 5 babám lesz, és semi bajunk. Annyi hogy egy ujjnyira kinyilt a méhszáj, de etttől még túl is hordhatom a babát! semmi bajotok nem lesz, ne aggódj, és főleg ne gondolj ilyenekre! Pszichésen is lehet gondot okozni magunknak! Csak pozitív gondolataid legyenek! További szép terhességet. Üdv. 28 hetes kismama
2008. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!