Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szivárog a magzatvíz,...

Ha szivárog a magzatvíz, akkor a fájások is megjelennek előbb-utóbb? Mi van ha valaki nem is veszi észre? 36 hkm

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy csak folyás vagy magzatvíz. Nem fáj semmim, a babó mocorog. Annyi sztorit olvasni ezzel kapcsolatban és már ezen kattogtatom az agyam... :(

Segítsetek légyszi! Dokihoz csütörtökön vagyok hivatalos.


2012. okt. 5. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szaladj el a legközelebbi dokihoz-sztk- és nézesd meg magad,lehet h elkezdtél tágulni.. a szivárgás más mint a folyás,ez vízsszerű és nem lehet a bepisiléssel összetéveszteni,mert érzed h honnan jön
2012. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is szivárgott a magzatvizem,fájásaim nem voltak egyszer sem!Hát én úgy éreztem,hogy bepisiltem,aztán estére már annyira folyt,hogy már a ruhám is átázott,na akkor indultam a kórházba!A magzatvíz átlátszó,és nekem átásztatta a betét is.

Remélem tudtam segíteni valamit!

2012. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A magzatvíz elvileg átlátszó színű(nem sárgás vagy ilyesmi) és nincs kellemetlen szaga, meg ha elfolyik akkor sok. De kérdezz meg egy olyan nőt aki már szült. Ismerősömmel szintén ugyanez volt a folyást magzatvíz szivárgásnak nézte.
2012. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kb 5 napig szivárgott a magzatvizem!Nem volt semmi fájás és a 6. nap kezdődtek a fájások,7. nap mentem be a kórházba,8.nap lett meg a lányom 28 óra vajúdás után!

Alig volt észre vehető a szivárgás,csak annyit éreztem hogy mindig nedves volt a bugyi,utána amikor meg betétet raktam akkor meg az.Se szaga,se színe a magzatvíznek nincs.Vagyis nálam nem volt!

2012. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a választ. Valószínűleg vaklárma volt, mert például este fürdés után ahogy lefeküdtem egy csepp semmi nem volt reggelre, és ma sem, csak a természetes folyásom.

Minden jót!

2012. okt. 6. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!