Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek 21 hetesen székrek...

Mit tehetek 21 hetesen székrekedés ellen?

Figyelt kérdés
Eddig az aktívia és a gyümölcsök segítettek. De most ez már nem elég.
2008. máj. 19. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Konzultalj a dokival, nekem a Guttalax cseppet javasolta, es mukodik :)
2008. máj. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az segitett a doktor javaslatara sok folyadek,mindennap fel-egy oras seta amielott megiszok egy pohar narancslevet.
2008. máj. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Guttalax csepp és Walmark rostanyag kapszula!Ezek nagyon jók!Ihatsz még DM-ben kapható emésztést elősegítő teát is!
2008. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyógyteákkal azért óvatosan, bár már nem egészen tudom, hogy az emésztést elősegítőben mi van, pedig régen ittam, de vannak olyan füvek, amiket terhesen nem szabad inni. Inkább kérdezd meg, hogy szabad-e.
2008. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 18-19 hetesen szenvedtem vele, szerencsére "csak" egy hétig tartott. Próbáltam a Mira gyógyvizet, brutális íze van, nem használt. Aztán a TamarinLax hashajtó lekvárt, ami még ehető, de a legjobban az élőflórás natur joghurt segített. Próbáld ki, hogy keversz bele sűrűbb lekvárt, és úgy eszed! És a sok-sok folyadék elengedhetetlen!!! 21 hetes kismami
2008. máj. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!