Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! A harmincadik...

Kismamák! A harmincadik héttől hogyan éreztétek /érzitek magatokat? 29hkm

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék,milyen negativ esetleg pozitiv tapasztalaitok vannak ki ,hogyan éli meg a "végét " :)

2012. okt. 4. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok, eddig szuperül érzem magam.

Ha sokat gyalogolok bekeményedik a hasam, más tünetem nincs, se hátfájás, se vizesedés, semmi.


Aludni is remekül tudok, olvastam, hogy háton nem szabad már, de én mindig arra kelek fel, hogy hanyatt fekszem, hiába alszom el oldalt, álmomban visszafordulok, mindig is így volt kényelmes.

2012. okt. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Negatívumként talán annyit, hogy eddig izgatottan vártam a szülést és reménykedem, hogy ne legyen császár.

Az elmúlt 1-2 hétben viszont kezd rám törni a félelem :)

2012. okt. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 31 hetes vagyok és nagyon jól érzem magam a bőrömben, imádom a pocakom és a testem változásait :), se pocifájás, se hátfájás, se vizesedés, én sem híztam eddig sokat, élvezem a terhességet.

Nálam egyetlen negatívum, az éjszakai átfordulás, mindig felébredek rá és nehézkes a "csomagáthelyezés" ;)

2012. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok, és tök jól érzem magam, csak az egyhelyben ülés nem megy sokáig, megfájdul a derekam, hátam.
2012. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én félek ... :))

Tiszta vegyes várom is és félek is tőle ,hogy eljön a nagy nap :))

Pedig van már három gyermekem (mondjuk a legkisebb is 9-éves ) ő a kis "befejezés " ,és most kezdek el félős lenni . :/:)


Az alvásnál nekem az oldalt fekvős pozició jön be ,de már nagy a pocakom mki azt kérdi még egyben vagy ikrek ?:O Persze ,hogy egyben még jó ,hogy és egyedül van a kis herceg .:))

2012. okt. 4. 10:56
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyébként az egész terhesség alatt úgy kétszer hánytam ,teljesen jól voltam vele ,leszámitva a kisebb érzelmi kitöréseimet, kiborulásaimat .:)

Most is sokat talpalok ,nem kevés a napi teendőm és aránylag jól birom ,de bizonyos idő után hasam bekeményedik és alul olyan feszitő érzés van ami nem túl kellemes ,a kezeim is időnként zsibbadnak a lábaim fájdogálnak már ,és a csipőmnél is van egy pont mai időnként "beáll " .:)

2012. okt. 4. 11:09
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem nagy pozitívum, hogy kb a 30. hét óta már nem parázom állandóan azon, hogy valami baj lesz. Nem lesz, és kész :-)

negatívum, hogy éjszaka egyre többször kelek fel, kényelmetlen az átfordulás, nagyon sokszor nyomja ki magát a gyerek, amitől bekeményedik, fáj az egész hasam. De végül is ki lehet bírni.

ja, még egy negatívum hogy a zoknimat már alig bírom felhúzni :)

2012. okt. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

30+3 vagyok. Én kezdem érezni azt az érzést, hogy szivesen lennék már a végén, mert az átlagnál jóval nagyobb a pocakom, emiatt már alig tudom a cipöm is felvenni,vagy lehajolni valamiért. Bármit csinálok itthon 15 perc múlva leszakad a derekam és a lábam. Éjjelente 4-5ször vagyok fent pisilni,pedig még nincs leszállva a hasam. Néha rámtör a vágy, hogy úgy szexelnék egy olyat a párommal,mint terhesség elött, de ugye már nagyon kényelmetlen.

Viszont pozitivum, hogy nem vizesedek (kopp-kopp) és mérhetetlen megnyugvás jött rám, hogy betöltöttem a 30.hetet, mert mindig voltak kisebb gondok a terhességem alatt. Vérnyomás, fehérjevizelés nélkül, kevés magzatviz, méhszájnyilás....

De ettől függetlenül imádom, hogy itt van bent a kis drágám, és remélem még vagy 7 hétig marad is. :)

2012. okt. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na a lehajolás az művészet most nálam is :D
2012. okt. 6. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!