Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok jó terhestornát?...

Ajánlanátok jó terhestornát? Hol találom meg? Net? Dvd?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Van több fajta, pörgősebb és hatékonyabb, illetve nyugisabb, kismamásabb.

Én Rubint R. Légy bombajó kismamáját szeretem, mert előtte sokat tornáztam és a többi nekem kevésnek tűnt, ebből is vannak gyakorlatok, amiket ismétlek, mert alapban egy torna 20 perc lenne.

De van még Kállai Ildikónak is tornája, sokan szeretik, de nekem lassú volt és meg sem éreztem, illetve van Béres Alexandrának is, az sem túl sok és túl megerőltető.

És persze van még rengeteg kismama jóga, amikről semmit sem tudok.

Itt nézz körül: [link]

2009. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


én személy szerint nem ajánlanám a nagy erőfeszítésekkel, függőleges helyzetben való terpesztésekkel járó tornákat, de kórházakban szokott pl lenni gyógytornász által tartott várandós torna! emellett csak ajánlani tudom pluszba az intim tornát, amiről itt olvashatsz bővebben:


[link]

2009. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fitnesz dvd letöltés.hu

Ezen minden rajta van még kismamajóga és intimtorna is :)

2009. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!