Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 32 hetesen a...

Normális, hogy 32 hetesen a magzatom BPD-je 83mm, FL:60mm volt, és 36 hetesen meg BPD 85mm, FL: 70mm?

Figyelt kérdés
Okozhatja kalcium-túladagolás? 1000mg-ot szedek naponta, + ami a Gravidában van.
2009. aug. 4. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de amikor az orvos kinyomtatja neked a leletet és a kezedbe adja, nem kérdezed meg tőle hogy ez a normális-e? Én mindig megkérdeztem. Sőt nekem olyan volt a leletem hogy mutatta egy grafikonon mi a normál érték tól-ig. És ha a tól-ig vonalban benne volt a babám mérete akkor normális, ha vonalon túllogott akkor esetleg nem. De én minden apró betűre rákérdeztem, anélkül el sem hagytam a rendelőt. Nem is értem az ilyen kérdéseket.

Bocsánat hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2009. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ma még beszélni fogok az orvosommal más ügyben is, de gondoltam, addig hátha mond valaki valami okosat.
2009. aug. 4. 17:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!

A kérdezés nem mindíg a kismamán múlik! Tegnap voltam 32.heti uh-n, ami 2 percig tartott!!! Még az ágyról sem keltem fel, de már a következő kismama toporgott benn a szobában!

Annyit bírtam csak kérdezni, hogy rendben van-e a baba, de még arra sem volt a "kedves" doktornő válaszolni, csak a vállát rángatta, odaadta papírt a kezembe aztán csá!

A terhesgondozóba pedig 3 hét mulva van időpontom... ,mert itt ez így működik. Tehát nem kell a kismaákat lehurrogni, amíg nem tudod a dolgok okát!

2009. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló, köszönöm a hozzászólásodat. Jólesett.
2009. aug. 4. 17:32
 5/10 anonim ***** válasza:

17:20 vagyok! Bocs, hogy én sem tudtam érdemben hozzászólni a gondodhoz, mivel még nem tartok ott, ahol Te, és első baba is.

A kálciummal viszont szerintem vigyázz, mert a méhlepény elmeszesedhet tőle idő elött, és a csontjaid is, ha már régóta szeded, mivel a felesleges kálcium nem tud a szervezetből kiürülni, így lerakódik különböző helyekre.

Hol voltál uh-n? Én Bp. Szt. István kórházban.

2009. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A lepénnyel nincs gond. Vidéken járok egy Szakrendelőbe.
2009. aug. 4. 17:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom én kórházba jártam UH-ra, de ott mindig mondták, hogy ez van, az van, minden rendben stb...
2009. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 35 hetesen: BPD:88, FL:67. Ezek alapján a tiéd is jó lehet. Reméljük a legjobbakat :-D Mikorra vagy kiírva? Én rettentően sokat nézegetem hogy vajon jók -e az értékeim... illetve a picikém méretei. De a doki csak szólna ha vmi nem stimmelne. Sztem ne aggódj! 36hetes
2009. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem is azt mondta a doki, hogy ha a korának megfelel, akkor nincs gond, valszeg mérési hiba volt valamelyik.
2009. aug. 5. 21:17
 10/10 A kérdező kommentje:
Most meg 38 hetesen 95mm a BPD-je, úgyhogy a múltkori valszeg tényleg mérési hiba volt :)
2009. aug. 24. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!