Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, h 4 hetes a magzatom...

Normális, h 4 hetes a magzatom, de már dudorodik a hasam?

Figyelt kérdés
Első babás vagyok és majd ki ugrok a bőrömből örömömben! Viszont nem tudom, h mennyire normális az, h az alhasam úgy dudorodik, mint menszesz előtt, vagy mintha rettentően jóllaktam volna. Kicsit aggódok a dolog miatt, mert nem szeretnék "háztömbnyi" nagyságúra hízni. Ha már most kezd pocakom lenni, mi lesz később?! Ne értsetek félre, persze azt se bánom majd, ha meghízok, hiszen ez a természetes, csak nem túl korai ennyi hetesen? Azt mondta az orvosom, h várjuk ki a 6. hetet és csak utána mondjuk el a családnak, barátoknak a nagy hírt. De ha így haladok "lebukok". Pedig nem eszek sokat, sőt, ebben a melegben csak a gyümölcsök, meg a saláták esnek jól. Mitől nő mégis a pocim ilyen gyorsan?
2009. júl. 2. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes, éppúgy mint mensi előtt . A méh elkezd nőni, a has puffad. Én 3 hetes sem voltam, és már puffadtam:-)

És miért pont a 6 hetet? Hülyeség...ha akarjátok,nyugodtan kürtöljétek világgá!!

:-)

Gratula

5 hetes kismama 1 éves kislánnyal:-)

2009. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a baba miatt dudorodik,az biztos.Nem puffadsz?
2009. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a dudor, még nem a baba miatt van, inkább csak puffadt vagy, ami ugye vele jár a terhességgel eleinte.

A babapocak az még jóval később jön, a 12. hét fele leghamarabb.

Majd meglátod te is, egyszer nagyobbnak, egyszer meg kissebbnek látod a hasad, a puffadás miatt.

Szép terhességet.

2009. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyan így vagyok ezzel, pedig 5 hetes vagyok és nem vagyok egy vastag darab, puffadok és gömbölyödik a hasam, de ez a belső változások miatt van a belek rendeződnek, helyezkednek és az emésztés is lassabban működik, valamint a méh is nagyobbodik. Ez is alkati kérdés. A lányommal 25 kg-ot hiztam pedig 50 kg-mal kezdtem, de sikerült leadni. Most is aggódom hogy sokat fogok hizni, de tudom hogy le fog menni. Szóval ne izgulj kitartást ez is csak azt jelzi feléd, hogy szép nagy pocid lesz. :)

Gratulálok

2009. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kathrin01 ***** válasza:
55%
Bocs, hogy belekérdezek, de neked látta a doki a 4 hetes magzatodat?
2009. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

:))

Hát,a has 4 hetesen még nem nőhet.Vagy híztál vagy fel vagy fújódva!

És tényleg,látta a doki?

Boldog pocakosodást!

2009. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, h rosszul fogalmaztam! Mint ahogy kezdtem is ELSŐ BABÁM várom, így nem vagyok úgy kiokosodva még. Szóval nem magzat, hanem embrió. Illetve a petezsák kialakult már. Nem túl szép dolog tőled, h így letorkolsz vkit. De nem számít, nem tudod elvenni az örömöm! Mert bizony a világ legboldogabb embere vagyok most a kedvesemmel!!!! A többieknek köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 2. 15:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor azért mondta,h még ne kürtöljétek világgá,mert még csak petezsák van,embrió nincs.Biztos ami biztos alapon...Egyébként én nem látom ki torkolt le.
2009. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szó sincs letorkollásról:))

Aranyos volt ahogy megfogalmaztad!

Ez egy csodálatos dolog és nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!

(Emlékszem mikor én teszteltem,hajnalban szó szerint felráztam a férjem és a pisicseppes pozitív tesztet az orra alá dugtam:))

Azt se tudta mit kell nézni:)

Most meg 3 nap múlva szülünk:))

2009. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!