Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák és Anyukák! Hogy...

Kismamák és Anyukák! Hogy dolgoztátok fel ha a babátok nem olyan nemü lett mint amilyet szeretettek volna?

Figyelt kérdés
Én pénteken fogom megtudni a baba nemét de nagyon félek...
2012. okt. 3. 16:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Sosem érdekelt hogy kisfiú vagy kislány csak az számított hogy ne legyen semmi baja

Elsőre 4 hónaposan elvetéltem,akkor még kislányt szerettem volna,másodszorra nem érdekelt,csak megszülessen egészségesen.

Imádom a fiamat,nem kellett semmit felfolgoznom,csak örülni hogy ép és egészséges.

2012. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Bár két lányom van (mindig is azt szerettem volna), de rettegtem, hogy mi lesz, ha a 3. fiú.Úgy éreztem, nem tudnék vele mit kezdeni. Amikor megtudtam, hogy fiú lesz sírva fakadtam a vizsgáló asztalon. Persze mindenki azt hitte örömömben. De meglepő módon nagyon gyorsan átkattant bennem a dolog, és most már tudok neki örülni..
2012. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően kislányt szeretnénk, de igazából már mindegy is lenne, csak jönne már!!!
2012. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

először fiút szerettünk volna (első babának)....majd kiderült hogy kislány....

nem igazán kellett feldolgozni mert utána annak örültem már jobban h lányom lesz :)


ne félj, igazából tényleg mindegy:))

2012. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Te mit szeretnél? Van már gyermeked?
2012. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!

te minek örülnél inkább?:)

nekem van 2 gyerekem már..és most újból babás vagyok..

én nagyon kislányt szerettem vna..a 12. genetikai vizsgálaton azt mondták h tuti kislány! én olyan boldog voltam!:) aztán elmentem 15 hetesen 4D-re..és azt mondták h 150% h kisfiú..igazából nem volt jó..főleg h már beleéltem magamat..most kezdek helyrejönni..16 hetes vagyok.

2012. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
70%
én nagyon kisfiút szeretnék! de nem fog letaglózni,ha kislány lesz. igaz el sem tudok képzelni magamnak egy kislányt,ha rucikat nézek is,kifejezetten nem tetszenek a lányos ruhák... a páromnak igazándiból mindegy,de az ő szíve is inkább a kisfiúhoz húz :) 15 hetes leszek holnap, még 4 hetet kell várnom a következő UH-ig. akkor nagyon remélem,hogy meg tudják mondani! gözöm sincs hogy fogom addig kibírni... :S
2012. okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kislányt szerettem volna, kisfiam lett. Imádom!!! Igazából csak azt sajnálom, hogy egy bizonyos méret felett, nincsenek cuki ruhák.
2012. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Jól, bár lányt szerettem volna, de azt már nehezebben, sőt sehogy, hogy 36 hetesen meghalt a pocakomban!
2012. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Mi a harmadiknál fiúra gyúrtunk. A 18. heti uh-n mikor megtudtam,hogy kislány,csalódott voltam,és nem akartam elhinni,hogy tényleg az... Nem is mondtam semmit a Páromnak,végig abban bíztam,hátha rosszul látta a doki- hiszen olyan gyorsan nézte meg,a gép is régi,alig látni rajta a dolgokat,pl a baba fejét alig lehet kivenni,pedig én már gyakorlottnak számítok!

Aztán azt álmodtam,hogy kislányunk van... Még mindig reménykedtem,hogy fiú,de konkrétan már nem érdekelt. Amikor pedig meg is született... Na,akkor meg végkép lecartam hogy milyen nemű!!! Ránéztem,és elbűvölt! Ma is ránézek,és egyszerűen még mindig elolvadok! Boldog vagyok,hogy van még egy kislányunk :-D

Apuka is csalódott volt valahol,de annyira nem,mint a másodiknál,és egyszerűen imádja épp úgy a két kicsit,mint a nagyot,akit annyira lánynak szeretett volna! :-D


Majd megírod,hogy Kit vártok?


Boldog babavárást és egészséges kisbabát Neked!!


Üdv: 3 lányos,22hkm

2012. okt. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!