Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességgel hányadik...

Ikerterhességgel hányadik hétig dolgoztatok?

Figyelt kérdés
ma derült ki, hogy ketten vannak, remélem ez igy is marad ezért kérdem:)

2012. jan. 2. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is 1hete derül ki,hogy ketten vannak.Én úgy tervezem,hogy a 20-22.hét környékéig fogok dolgozni.


Mondjuk ez azon is múlik,hogy te milyen munkát végzel.

Egy-vagy kétpetéjűek lesznek?

2012. jan. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, mert még nagyon korai minden 8 hetesek:)
2012. jan. 3. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 16. hétig dolgoztam,ill. a 19.-20.hétig néha bementem.(egy héten 1x vagy 2x. 1-2 órára,csak törzsvendégeknek) Kozmetikus vagyok, tehát szinte egész nap álltam és görnyedtem. A 15. héttől ez már elég fárasztó és kellemetlen érzés volt,húzódott le a hasam stb. A dokim már 12 hetesen ki akart írni,de én még nem akartam. A munkám jellege miatt azt mondta,max. a 20. hétig enged dolgozni. De biztos volt benne,hogy elöbb abba akarom majd hagyni. Igaza lett:)

Nem tudom most hány hetes vagy meg mi a munkád,de hidd el kell pihenni és kímélni magad. Nem is fogsz tudni mást tenni,nagy lesz a teher.

2012. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon jól viseltem az ikerterhességet, de való igaz,olyan mértékben nőtt a pocim,hogy csak na.28.hétben már kérdezgették mikor szülök? 34 hetesen is vezettem, a védőnőm az jajveszékelve integetett...de nekem nem volt semmi bajom!38 hét végén szültem, császárral,végig zárt volt a méhszáj.Ez is embertől függ szerintem.Most sima terhességem van, sokkal rosszabbul vagyok, az ikrek után ez NEM leányálom..érdekes számomra, mást vártam.
2012. jan. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!