Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy először szülő...

Igaz, hogy először szülő nőknél hosszabb a vajúdási idő? Aki szült már, annak mennyi ideig tartott kb?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az első 13 óra volt kitolással. A második majd kiderül. Nem bánom, ha kevesebb lesz és könnyebb :)
2012. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az első baba 5 óra vajúdás teljes K.O.Császár lett belőle.

A második baba 2,5 óra vajúdás alig éreztem és egy gyors sima szülés.

DE és nagy DE! sokat jelentett,hogy tudtam,mire számítsak,mi fog velem történni és éppen ezért nem ütött ki a fájdalom,szerintem engem a "tudás" lendített át a nehezén.Maga szülés egyáltalán nem fájt csak kimerítő volt.

2012. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Major Andrea ***** válasza:

Első gyerkőc: 6,5 óra összesen az első fájástól.

A második majd kiderül, de 8 év telt el azóta :O

30 hkm

2012. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Anyámnál az első gyerek 36 óra alatt, én 24 óra alatt lettem meg. Mindkettő oxitocinos, hasból kikönyöklős volt. Én sem számítok másra, ezért fizetek le egy dokit császárért.
2012. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem 11óra volt az első és császár lett a vége,szörnyű volt..második meg remélhetőleg hamarosan kiderül:)
2012. okt. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Elsőnél nem vajúdtam. Éjjel 1-kor ébredtem meg, mire beértünk a kórházba fél óra múlva, akkorra lettek igazi fájásaim szinte 2 percesek és 2.47-re megszületett a fiam. Minden olyan gyorsan ment. :) Azért remélem ennél nem leszünk gyorsabbak a kistesóval. :)

Anyukám is mindháromszor ilyen gyorsan szült. Anyósom viszont minden szülésénél egyre többet szenvedett.

2012. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!