Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél mennyivel...

Második terhességnél mennyivel korábban kezdett el nőni a hasatok?

Figyelt kérdés
A végén is nagyobb lett, mint az elsőnél?
2012. okt. 2. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva. Elsőnél már látszott ilyenkor, most nem is látni, pedig nemsoká a 20. hetet töltöm. A baba szép nagy, nem tudom, hová bújt el. Kíváncsi vagyok, mi lesz a végére, első babával giga hasam volt.
2012. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem az elsőnél nagyon későn, a 7. hónapban kezdett csak nőni, szülni is olyxan pici pocakkal mentem, hogy az ügyeletes szülésznő a szülészet ajtajában közölte, hogy koraszüléssel nem ide kellett volna jönnünk (túlhordtam egyébként).

A másodikkal a 12 héten volt akkora pocakom, mint amilyennel az elsővel szülésnél.

2012. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első babánknál a 6. hónapban kezdett el látszódni a pocakom, és pici pocakkal mentem szülni is. Most, a 2. babánknál már 12 hetesen kismama nacit kellett vennem, mert nem volt kényelmes a sajátom. Fogtam is a fejem, mi lesz majd??? :)

Most vagyok 32 hetes, és a kezdeti gyors növekedés hamar lelassult, most megint kicsi pocakom van, mint az első babával.

2012. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem talán a másodiknál 2/3 héttel hamarabb kezdett el nagyon látszani a terhesség. Most vagyok 14 hetes és eléggé feltűnő a terhesség, az első babánál, ez olyan 16/17 hét körül volt.
2012. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!