Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második terhességnél mennyiv...

A második terhességnél mennyivel hamarabb lehet érezni magzatmozgásokat?

Figyelt kérdés
Lepény hátsó fali.- Ez mit számít ebből a szempontból?
2012. jan. 9. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az első babánál kb.19-20 hetesen éreztem igazi rúgásokat, most a második babánál már 16 hetesen konkrét rúgásokat éreztem.
2012. jan. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
elsonel 16dik het volt vagy annak a vege,most pontosan a 15dik het legeleje.:))es ez csak azert ennyire biztos-mert sokan nem hiszik h ilyen hamar ereztem-mert ahogy erezni veltem masnapra elmult a hanyinger,meg az emelyges meg minden,es azota minden nap erzem a mozgast mar neha eleg rendesen,de persze csak egyszer ketszer egy nap,es nem oriasi mozgasokrol van szo.:)
2012. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Na akkor tuti, hogy engem fog itt mindenki lehurrogni, de nem érdekel, akkor is elmondom. Én most vagyok a 10. hétben és nem rúgást de konkrét buborékolós rebegtetős érzést már érzek és nem idegrángás, nem bélmozgás és akárki akármit mondhat én már érzem és 100%-ra tudom, hogy őt érzem! Na lehet ripakodni!:)
2012. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó válaszoló én nem hiszem el....na jó csak vicceltem én tényleg elhiszem mert 10 hetes lehettem amikor nekem is jelentkeztek ilyen libbenés szerű mozgások. Attól, hogy mi nem érezzük erősen attól ők mozognak, ficánkolnak és szerintem azért lehet érezni ezeket a mozgásokat, főleg akinek többedik terhessége. Persze tényleg nem olyan erős rúgások még de én is éreztem, hogy van ott benn valaki. :)
2012. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezt azért kérdeztem, mert betöltöttem a 13. hetet a második babánkkal és a hétvégén fekve többször is éreztem őt. Én sem a határozott, erős mozgást, csak amolyan kis gyenge vmiket.

Az elsőnél a 17. héten éreztem először, de végig elég gyengén, nála mellső fali volt a lepény.

2012. jan. 9. 16:41
 6/11 Adrika ***** válasza:

Nálam:

első 21.hét

második 15.hét

most,a harmadiknál 10.hét

12 hetes km

2012. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De jó!!!!! Örülök, hogy más is érezte 10. héten!:) Azon is gondolkodtam, hogy biztos benne van a dologban, hogy úgy feküdhet, hogy valami idegszál közelében és ezért érzem már most!Mindegy miért, annyira örülök neki! És egyre többször érzem!:)
2012. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok én is.Az első mellső fali volt és a 18.hét körül éreztem,most hátsó fali,14 hetes vagyok és este mikor fekszek az ágyon néha érzem a buborékokat:)Nem is hittem volna hogy ilyen hamar,de ha nem Ő,akkor mi?
2012. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
En a 9. hetbe vagyok,ez a masodik terhessegem es ereztem mar mintha mozogna,de nem jott hogy elhigyem,hogy ilyen hamar :) ezek szerint megis!
2014. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyan régi de leírom 10-11 héten éreztem már valamit amit nem tudok leírni de most a 14 hétben vagyok és háton fekve szoktam érezni apró mozgolólodást már :)
2021. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!