Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Party drogok használata utáni...

Party drogok használata utáni terhességnél mennyire kell aggódni, ha a teherbeesés előtt két héttel nem volt semmilyen fogyasztás?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha nem rendszeres,tehát csak kipróbáltad vagy csak egy párszor használtál drogot akkor nincs felhalmozódva a szervezetedben,tehát nem veszélyes!


HA rendszeresen fogyasztod akkor csak gratulálni tudok hogy ilyen felelősség teljes vagy!

2012. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi számít rendszeresnek?
2012. jan. 3. 11:22
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha állandóan használod.Nem vagy meg nélküle.
2012. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha hetente csak 1x használod,már az is rendszeresnek számít.Pláne,ha esetleg várandós vagy!
2012. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Heti egy már bőven rendszeres. Teherbeeséssel ilyenkor bő félévet érdemes várni. Ha már megvan a baba, akkor meg imádkozni lehet. A 12 hetes ultrahangon jó eséllyel kiderül, ha gond van.
2012. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Valóban sok minden kiderülhet a 12. UH-on,ám pl.agykárosodás,látás,hallás károsodás nem.És még ezernyi gond rejtve maradhat.
2012. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
bevallom én is éltem vele terhesség előtt néhányszor és véletlen lettem terhes. Ekkor ugyan már több mint fél éve nem nyúltam semmihez, sajnos az ezelőtti barátom belevitt néhány rossz dologba. Mind1 viszont mikor a tesztet megcsináltam előtte hétvégén még alkoholmámoros buliból tértem haza, sőt még egy elég durva fogyasztó tablettát is kipróbáltam. ( egyikre sem vagyok büszke) és rendszeresen dohányoztam és fogamzásgátló mellett lettem terhes. Mindent abbahagytam amint megtudtam a babát. Ma már 5 éves makkegészséges nagyfiú. a partidrogos időszak kb 1,5 évig tartott ez minden hétvégi fogyasztást jelentett. elvileg ha annyira nagy bajt okozna akkor már az első 6 hétben elhalna a terhesség, ebben az időszakban amúgy, tehát az első hat hétben még nem tudsz nagyon ártani a babádnak ha nem hal el. A dokinak mindenképp jelezd mert akkor gondolom fokozott óvatossággal végzi majd az uh-t is, nem tudom hogy megy ez.
2012. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy mivel elég nagy a kiválasztás mire egy hímivarsejt célba ér, a károsodottak vagy gyengék kiesnek a végére és a legvégén a legegészségesebb marad meg, hogy megtermékenyítse a petesejtet és ha ezt vesszük alapul akkor nem olyan nagy gond.
2012. jan. 3. 13:11
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
Az élet fintora! Miért ilyen helyre költözik a baba?! Más párok mindent megtesznek érte...de hát ez már csak ilyen :(
2012. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

elso vagyok!

hat a heti fogyasztas is rendszer!

az csak egy dolog hogy a himivarsejt mennyire van toppon,ez az elsodleges tenyezoje egy egyeszseges babanak,de nem az utolso!

a te petesejted,a te mehed,a te immunrendszered ha le van amortizalva a babanak nem lesznek adottak a korulmenyei a fejlodeshez legyen az akarmilyen fullos himivarsejt!


na de megis mennyit es mit fogyasztassz?

2012. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!