Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Party drogok használata utáni...

Party drogok használata utáni terhességnél mennyire kell aggódni, ha a teherbeesés előtt két héttel nem volt semmilyen fogyasztás?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 11:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy velem lenne a gond, mert én csak 1-2-szer kipróbáltam, inkább az apával....
2012. jan. 4. 07:01
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak válaszolva: metanfetamin, mefedron, MDMA, efedrin
2012. jan. 4. 07:13
 13/14 anonim ***** válasza:

Első/Utolsó vagyok!


Hát ha csak épp kipróbáltad akkor gondolom elég volt kis mennyiség is,tehát még csak-csak nem vészes nálad!

Épp írni akartam az előzőhöz hogy azért néhány slukk gandzsába még senki se halt bele és azt még nem is tárolja a szervezet,főleg nem úgy hogy kárt csináljon!


De ha apuka rendszeres fogyasztó az elég nagy probléma mindenféle szempontból!Számodra is és a babának is!

Bocs a kérdésért:Akartátok a babát vagy csak össze jött?

Már biztos hogy terhes vagy?Mármint doki is látott meg stb?

2012. jan. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Apa szempontjából sem jó, ez a szelektálódás elmélet vagy bejön, vagy nem. De reméljük nem lesz baj.
2012. jan. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!