Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemreg teszteltem pozitivat...

Nemreg teszteltem pozitivat 25napos keses utan, viszont tegnap hajnalba rozsaszines folyasom volt? Nem sok csak egy kicsi? Mi lehetett? Elozo terhessegnel ilyet nem tapasztaltam?

Figyelt kérdés
A masik dolog hetvegen meloztam es emeltem nehez dolgokat.Gondolom ha nem tortent semmi baj akkor mar nem is fog.Ugye jol gondolom?Nyugtassatok meg.
2011. dec. 20. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

A rózsaszínes, esetleg piros vagy barna folyás, pecsételés a megeröltetéstöl lehet, hormonpótlásra szorulsz. A petezsák mellett bevérzés keletkezik. Nem kell nagyon megijedni, de nem szabad nehéz fizikai munkát csinálni.

MEnj el orvoshoz, megvizsgál és ha látja a bevérzést, mindenképpen fog felírni gyógyszert. Én a kisfiammal a 16. hétig szedtem.

Boldog babavárást és nyugi!

Ja és magnéziumot sis szedj, az ellazítja a méhfalat, ha görcsölnél.

2011. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia.Koszi a gyors valaszt mar kertem idopontot a dokihoz,sajnos csak holnap reggelre van es kulfoldon elek itt a haziorvoshoz megyek eloszor az is eleg?Majd o eldonti?Nem fogok innentol emelni.Magneziumot egyebkent is szedek.
2011. dec. 20. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Megnyugtatni nem tudlak, mert magamból indulok ki, és én nem lennék nyugodt. Hívnám a dokimat.

Remélem nincs baj, boldog babavárást!

2011. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja látom írtad, hogy mész. :) A háziorvosnál van ultrahang? Ne emelj, és szedd tovább a magnéziumot.
2011. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen van ultrahang a nover szobaba.
2011. dec. 20. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam vetélést jelzet!!!:(
2011. dec. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal,minden rendbe van,azt mondta ne aggodjak.
2011. dec. 21. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!