Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tragédia volt a szomszédban...

Tragédia volt a szomszédban és azóta rosszul érzem magam . Lehet baj?

Figyelt kérdés
Makói hármas gyilkoság a szomszédunkban történt és ráadásul az anyósommal is összevesztem tegnap. Ma nagyon sok fojásom volt ami olyan híg volt, szinte mint a vizelet és néha a hasam is fájdogál. Tegnap voltam a dokinál a történtek elött és teljesen zárt volt a méhszájam. Azóta lehet hogy ez megváltozott vagy esetleg a magzatvíz szivárog? Nagyon féltem a kis manókámat. 33. hetes kismama
2008. máj. 18. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
SAjnálatos hogy nem tudsz eljönni onnan ahol ilyen anyós van, de jó lenne. Most neked sokk volt ez a szomszédos dolog és még a házisárkány s fezaklat. Semmi baj nem lesz. Ha a magzatviz lenne, nem hiszem, a nyákdugó megfogja, azt pedig észrevennéd hogy távozik, ha nem múlik el a rosszulléted, a biztonság kedvéért menj be a szülészeti ambulanciára, gondolom szegeden van. De nyugodj meg, kérd a párod támogatását.
2008. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első és legfontosabb, hogy amennyire tudsz, nyugodj meg. Ha be is indulna a szülés, még megpróbálják megállítani infúzióval, ami az esetek nagy részében sikeres.

Ha megszületik, akkor sincsen már gond vele, csak picike, de nem fog.

A görcsök jelezhetik a méhszáj nyílását, de nem törvényszerű. (nekem a külső nyitva a 30. hét óta)

A magzatvízszivárgáshoz nem kell hogy távozzon a nyákdugó, az első kisfiamnál burokrepedéssel indult, de a nyákdugó csak a kórházban ment el. Szivároghat, onnan ismered fel, hogy édeskés az illata.

Ha erősen görcsölnél, vagy rendszert fedezel fel a fájásokban irány a doki, de ha nem, én akkor is megnézetném magam holnap. Mert ha nyílik a méhszáj, akkor sok fekvést fog javasolni, és valószínű magnéziumot.

Próbálj megnyugodni, és pihenj nagyon sokat.

Írj majd, ha voltál dokinál!


Boldog babavárást!

2008. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat. Nem élek együtt az anyósomal. Szerencsére!! Csak nem szimpatikus neki , hogy én nem hagyom , hogy szidjon a hátammögött alaptalanul és utána pedig a szemembe letagadja. Sajnáltatja magát , hogy ő milyen szerencsétlen , hogy az egész világ csak bántja. Nem kívánok senkinek ilyet! Most meg én érzem kellemetlenül magam , hogy több mint két év után beleuntam ebbe és megmondam neki , hogy ezt hadja abba. Nem tudom még mit talál ki. Szidja a szüleimet és a férjemet( saját fiát) is. Voltam már korházban görcsökel. Félek nehogy oda jussak. Még egyszer köszi a válaszokat
2008. máj. 18. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
nyilvánvaló, hogy egy ilyen dolog felzaklat, de most volt a tv-ben, hogy megvan a tettes és félig bevallotta, már nem fog körülöttetek ólálkodni. Néztem is a tvt alaposan, hátha látok a bejátszásban egymosolygós kismamát. Légy nyugodt, nem lesz baj, remélem már jobban vagy. 1. válaszoló
2008. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne félj, minden rendben lesz.


2. válaszoló


Aki szintén 33 hetes :)

2008. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán táltottam a számat kint az utcán a gyászoló család mellet. Így is ott volt a fél város. Megnyugtató , hogy megtalálták a tettest. Köszi az infót. Nagyon rendesek vagytok!!
2008. máj. 18. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!