Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ekcémás jellegű kiütések...

Ekcémás jellegű kiütések vannak a kezemen. Mielőtt még megtudtam, hogy babát várok, a doktornő Locoid krémet írt fel. Most egy hónapos vagyok. Kenhetem a krémet?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztató nem ír egyértelmű választ.
2008. máj. 18. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Orvos tudna neded erre igazán jó választ adni, de én mondok jobbat:-)

FLP-s Aloe Vera First spré, vagy Aktivátor folyadék. Kis vattára teszel belőle, bekened este lekefvés előtt és két nap alatt nyoma sincs az ekcémának.

Teljesen vegyianyag mentes természetes anyag és nagyon hatásos:-)

Beszerzésében tudok segíteni, írj privit.

2008. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak az a doki tudja mondani akifelírta, esetleg a nőgyógyász. Majd a babával kell vigyáznod, mert nyílt seben keresztül és égett felületű bőrőn terjed és átadható. amíg nem születik meg nézz utána. Sok boldogságot.
2008. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a mosogatószertől jött ki ilyen viszketős, ekcémás cucc a kézfejemen, elmentem bőrgyógyászhoz, és Elidel nevű kencét írt fel, nem volt olcsó, de hatott. A betegtájékoztató felhívta a figyelmet, hogy terhesek nem alkalmazhatják, de én mivel már akkor túl voltam a kritikus 3 hónapon vékonyan kenhettem. Vékonyan kentem, és sűrűbben használtam a mosogatógépemet.

Üdv, 35 hetes mami

2008. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is kijött ekcémám a portól és a vegyi anyagoktól , mert műkörmözöm.Az arcomon és a kezemen is. Én Diprosalic-ot használtam. Az a baj, hogy az ekcémára csak a szteroid hatású krémek a jók. De ezt babásan hanyagolni kell!!! Nekem beszüntették még az 1%-os krém használatát is. Azt mondta a doki hogy az első 3 hónapig ne. Most is csak nagyon ritkán használhatom, max. 2 hetente 1x vékonyan, ha már nagyon nem bírom. De azért kérd ki a dokid véleményét, mert persze számit az is hogy milyen mértékű az ekcémád. De a szteroid miatt nem javasolandó ekcéma krém. Inkább próbáld ki tényleg az FLP-s aloe first-t vagy ilyeneket. Azokat használhatod, mert természetes alapanyagú, és tényleg hatásosak.
2008. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!