Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a terhesség első tünetei?...

Mik a terhesség első tünetei? Az elmaradt mensin kívül?

Figyelt kérdés
Hasmenés lehet?
2008. máj. 17. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Haspuffadás, mellduzzadás, mellérzékenység, nagyobb lesz a mellbimbó, émelygés, orrvérzés reggelente, mindjártmegjön-érzés, illatokra való érzékenység, szédülés, gyakori vizelés.

Amúgy már rengetegen kérdezték itt ezt, utánanézhetsz a kérdések között, mert emelett még lehetnek tünetek, akár a hasmenés is.

2008. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem hiszem, h a terhességgel kapcsolatban lehet a hasmenés :S
2008. máj. 17. 22:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első tünetem egy kis mellfeszülés volt,ezt betudtam a mensinek,meg a mindjárt megjön érzés.Illetve 1-2 napos késés után elkezdtem annyit aludni,mint a mormota,és egész nap hulla fáradt voltam.
2008. máj. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia,nekem az első tünetem a mellfeszülés volt.Az erek jobban kijöttek a mellemen.Erős menstri megjön érzés,kívántam olyan dolgokat amit előtte nem ettem meg.Később pár nappal borzasztó fáradság,mindig aludtam.Későbbiekben meg szagokra voltam érzékeny főleg a cigire!!!üdv 37 hetes kismama
2008. máj. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem kb 1 hete hasgörcseim voltak, állandóan aludtam. Gondolom ez lehet attól is, hogy megfáztam és a trutyi ráment a gyomromra. Nem? De azóta nincs semmilyen tünet. Terhes lennék? Barátommal nem voltam együtt csak pettingeltünk. Akkor lehetek terhes, ha pl: az előnedve vagy a spermája rákerül a kezemre (nem nagy mennyiségben) és azzal érek magamhoz?
2008. máj. 18. 10:27
 6/11 anonim ***** válasza:

igen sajnos már az előnedvtől is lehetsz terhes. de ha mégsem vagy az akkor is simán beképzelheted ezeket a tüneteket... én a helyedben vennék egy tesztet az már biztosabbat mutat. meg gondolom fiatal vagy még ezért pl a mellnövekedés normális hiszen folyamatosan fejlődsz. aztán a hasmenés bármitől lehet.lkehet az egy járvány vagy vírus vagy akár az izgulás miatt is előfordulhat. vegyél egy tesztet és drukkolok hogy ne legyél babás ha még nem szeretnéd!

Sok sikert:)

2008. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem hozzátenni hogy az előnedvtől kissebb a teherbeesés valószínűsége. valamelyik orvosok szerint nem is tartalmaz életképes spermákat viszont ez nem így van mert sokaknak összejött úgy a baba hogy csak előnedv volt. ezért kell vigyázni ezzel és odafigyeln iaz ilyen dolgokra..
2008. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De még akkor is lehetek terhes, ha csak végighúztam az ujjamat magamon ott alul?
2008. máj. 18. 11:27
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg kb fél napja kicsikét furcsa íze van a számnak. Ez utalhat arra? De mindig csak kaja után érzem, h furcsa lenne a szám íze.
2008. máj. 18. 12:24
 10/11 A kérdező kommentje:
előfordulhat, hogy nagyon kívánós leszek szex terén több napig?
2008. máj. 18. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!