Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama lányom...

Gjuli kérdése:

21 hetes kismama lányom genetikai UH-ján a baba mindkét pyelonján 9 mm-es tágulatot fedeztek fel. Minden más eredményük tökéletes! Ki volt már ilyen helyzeteben?

Figyelt kérdés
Arra hívták fel a figyelmét, hogy a baba talán nem lesz életképes, ezért 1-2 héten belül el kellene döntenie a terhesség megszakítását. A dilemma nagy! Esélyt adni a babának a további (talán? ) egészséges fejlődésre, vagy a születés előtti elhalálozásra, vagy hogyan később? Talán még kifejlődhet az a kis vese? Ki volt hasonló helyzetben, jelentkezzetek kérlek!

2012. szept. 26. 23:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Mi, a család is így gondoljuk! Az esélyt meg kell adni a mi kicsinknek! A genetikain nem mondták ezt a verziót, kontroll jövő csütörtökön. Sajnos, ezt a teendőt, a döntési kényszert épp a saját dokija magyarázta el a lányomnak. Ahhoz éppen elég volt, hogy már a lelkét kisírja, s a boldog babavárás kissé megkeseredjen. Időpontot kapott okt. 8-ra a klinikára is. Bízom benne, hogy ezeken a vizsgálatokon megnyugtatják kissé, s nem állítják egyből ilyen rémisztő döntés elé. Addig is igyekszünk tartani a lelket benne. Köszönöm a segítőkészségeteket! A doktornőt szerintem megkeresi minden bizonnyal. Úgy látom Többeteknek jó tapasztalata van vele!:)) Köszönöm!
2012. szept. 28. 06:55
 12/21 anonim ***** válasza:

igen, nálunk is volt ijedelem 18 hetesen mivel a kisfiam agyában két nagy méretű ciszta volt.....Vele voltunk a doktornőnél(azóta a kisfiam már másfél éves ) engem is riagattak mindennel alaptalanúl...ki voltam én is feleslegesen hetekig....

a doktornő nyugtatott meg, utána csepp kétség sem volt hogy egészséges gyerekem lesz ....

és tényleg keresse fel a lányod!!!! olyan szakember akit ritkán talál az ember!!!!

ha ő azt mondja minden oké a picivel ekkor minden oké lesz !


Drukkolunk hogy minden rendben legyen!!!!

2012. szept. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy, a kommenteket továbbítom a lányomnak, hogy lelket öntsek bele.:))
2012. szept. 28. 09:27
 14/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hogy döntött a lányod, és mit mondtak neki az orvosok?
2012. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
10-es válaszoló voltam.
2012. okt. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
engem is érdekel mi van velük. remélem minden okés....
2012. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Ma este csinálják a második genetikai UH-t, már többet tudunk a mi kis drágánkról. A lányom ragaszkodik a kis legényhez, aki szépen mocorog, virgonckodik. Ezideig az álláspont az esély!!! Sziasztok! Este okosabbak leszünk!:))
2012. okt. 4. 07:02
 18/21 anonim ***** válasza:

Ragaszkodjon is, hisz mint láthatod nagyon sok babánál van vesetágulat, úgy ahogy az enyémnél is, és látod azonkívül, hogy uh-ra kell járnunk semmi gond nincs. Nagyon sok babának a szülés után már nincs is meg. Este majd kérlek írd meg a fejleményeket. És drukkolok, hogy minden rendben legyen velük.

3 fiú anyukája, 10-es válaszoló voltam.

2012. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Egyik oldal 6 cm, másik 10 cm lett. De a vélemény mindenképpen biztató, azt mondták, majd születése után a gyermekorvos tudja, kell-e valami beavatkozás vagy sem. Ez nagyon humánus hozzáállás, örülök, hogy nekem nem volt dolgom soha olyan orvossal, aki rögtön az első jelre olyan "anti" módon állt volna a dolgokhoz, mint a lányom orvosa. Nem mindegy, milyen lelkiállapotban telik a gyönyörű várakozás ideje. Biztatom, hogy nagy ívben kerülje el orvosát, menjen máshoz. Egy kő ma leszakadt a szívünkről!:)) 3 hetente kell járnia kontrollra. Majd az dönti el az esetleges koraszülés szükségességét. Sokat segítettetek! Beszámoltam rólatok a lányomnak, s már eleve sokkal nyugodtabban ment a vizsgálatra ma, mint ahogy az orvosától eljött a múlt héten. Köszönöm Nektek!!:))
2012. okt. 4. 20:44
 20/21 anonim ***** válasza:
jajj de örülök neki!!! nagyon nagyon boldog babavárást nektek!!! én nem tudom hányas voltam, csak izgultam értetek. :)
2012. okt. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!