Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma megyek uh-ra, látszani fog...

Ma megyek uh-ra, látszani fog már a baba? 7hetes 2 napos kismama

Figyelt kérdés

2 hete voltam, akkor még csak petezsákot látott a nőgyógyászom.

7hetes 2 napos kismama


2012. szept. 17. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze :)


van a neten magzati mérettáblázat, ott meg is nézheted, hogy mekkorának illik majd ma lennie :)

2012. szept. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze! :)
2012. szept. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, már látszódnia kell, és a kis szíve is verni fog már! :D Nekem is úgy volt, hogy 5 hetesen üres petezsák, két hét múlva már embrió, pulzálással. Persze nem igazán lesz még babaformája, de a kis "paca" látványa is jó, mivel tudod, hogy rendben van. :)


Boldog babavárást!

2012. szept. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

egy kis C betű formát fogsz látni aminek erősen vibrál a közepe!! gratulálok a babádhoz!!

29 hkm

2012. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 7+3napos voltam mikor az uh csinálták és már volt szívhang. Addig csak feltételeztem a terhességet. Ez volt aug.22. én Jövő héten megyek a 12hetire. Gratula
2012. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na mit láttál az uh-on?? :)
2012. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A babánkat, akinek már dobogott a pici szive :)
2012. szept. 18. 14:13
 8/10 anonim ***** válasza:
:) akkor gratulálok neked nagyon!!!! boldog babavárást, és jó egészséget. 29 hkm
2012. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

szerinted miért kaptam utrot? Semmi bajom nincs...

2012. szept. 18. 14:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Mekkora volt a pocaklakód? :)


Ezek szerint pont egyidős terhesek vagyunk. :) Gratulálok!

Mi ma voltunk ultrahangon, de jelen állás szerint 7+6naposnak felel meg a mérete (15mm), az 2 nappal idősebb a számoltnál, dehát oda se neki...:)


Én is szedek Utrot, bár nekem volt egy vetélésem júniusban, de azt mondta a doktornőm, hogy ha pluszban szedek, azzal nem ártunk,mert nem lehet úgymond túladagolni a progeszteront, viszont alultermelődés esetén segítünk. De nekem ez a vetélés miatt van, de lehet, valaki rutinból felírja...

2012. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!