Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is éreztetek olyan dolgokat...

Ti is éreztetek olyan dolgokat furcsénak, maiket más nem?

Figyelt kérdés
A tatrámártást, aminek a szavatossága 2012.12.24-én jár le, savanyúnak érzem, a többiek meg simán megeszik. Hozzáteszem ma voltam cukorterheléses vizsgálaton
2012. szept. 25. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:

ilyenkor másabbakat kívánunk másabbak az ízek.

meg minden, valamennyire a hormonoknak is betudható.


a terhesség az egy teljesen más állapot, ..

2012. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
10 perccel előtte még vidáman falatoztam volna hasábburgonyával, ahogy kinyittam megcsapott a szaga, azóta rá se birok nézni
2012. szept. 25. 18:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát én elég sok mindent furcsának éreztem. Pl. kolbászt-nagyon rosszul voltam tőle, rossz ízűnek véltem, a párom meg azt mondta, h nagyon jóízű, semmi baja. Akkor pl. nem bírtam megenni a gümölcsjoghurtot, pedig nagyon szeretem, állandóan savanyúnak éreztem....De ez nálam cukorterhelés nélkül is megvolt. A hormonok....

Lehet nálad tényleg a cukor zavart be, de tényleg terhesség alatt sok íz másabb....

2012. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig semmit nem éreztem furcsának, pedig már a 32.héten tartok
2012. szept. 25. 19:16
 5/10 anonim ***** válasza:

hogy hogy a 32 héten volt a terheléses??

33 hetes kismama, vagyis első voltam

2012. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kicsit le vagyok maradva a vizsgálatokkal. ma már ugyaneztnem érzem szóval tuti a sok cukortól volt
2012. szept. 26. 11:45
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem a 30-as hetekben volt...most hirtelen nem tudom miknél, de én több ételnél is kimondottan nagyon furcsa ízeket éreztem és párom nálam is azt mondta, hogy semmi bajuk...mindenesetre én kidobtam :)
2012. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már vagy 2 hete mindenféle csirkehúst (meg a májat) büdösnek érzek, még azt is, amiről tudom, hogy friss. Pl. nagymamám vágta le tegnap. Más nem érzi büdösnek, én meg rá se bírtam nézni, nem is ettem belőle. Mi lehet velem? Eddig semmi bajom nem volt, se hányingerem, se émelygés vagy szagoktól undorodás, most meg ez. Ja, és állandóan az édességet kívánom, pedig eddig nem voltam kívánós sem. Pedig már 20 hetes vagyok, szóval nem az elején tartok. Ilyesmire gondoltál, kérdező?
2012. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmire. Érdekes nálam akkor az egyszer fordult elő, hogy olyan furcsának tünt, másnap már meg birtam enni
2012. okt. 4. 10:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Én meg a húsokat nem kívánom egyáltalán, a hurkától (amit szeretek) meg egyenest kiszédülök. Hát a hormonjaink megint akcióban :)

32+5 hkm

2012. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!