Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aug 19-re vagyok kiírva. Ha...

Aug 19-re vagyok kiírva. Ha haza engednek, és ha ilyen jó idő lesz vagy éppen 25 fok felett, akkor mikor lehet kivinni a babát levegőre?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tavalyelőtt aug.19-re voltam kiírva, de 10.-én érkezett fiam, 2hét után kezdtem levegőhöz szoktatni.
2009. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 hetesen lehet kivinni, mindegy, hogy milyen idő van kint. A téli babákat is kiviszik jól felöltöztetve.

A nyári babákat lazán takarva (textil-pelussal) kis sapkában, hogy nehogy huzatot kapjon.

Csak arra kell figyelni, ne fújja meg a szél!

A lakásban sem!!!!

Ne állj vele huzatos ajtóba, mindig fogd körbe a kis testét fejét egy pelussal.

2009. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ahogy az előttem szólók is mondták,a védőnőm is azt mondta, hogy kb. 10 napos kor után szokták a nyári babákat kivinni.

L. 38+2

2009. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igy van.Mint minden máshoz,a levegőhöz is szépen ,lassan fokozatosan kell hozzászoktatni.kb.10 naposan lehet kivinni sétálni.De elötte már szépen 1-2-3-5-10 percre az ablakba is állhatsz vele ,vagy ha van erkélyetek,akkor oda is kimehetsz vele.Csak fokozatosan.
2009. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!