Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek haza engednek még?

Szerintetek haza engednek még?

Figyelt kérdés
Kórházban vagyok, magas vérnyomással, 14 napom van még a kiírtig. Már jó a vérnyomásom, nincsenek fájásaim sem. Itt mindenki mást mond. Van aki szerint már holnap elmehetek, van aki azt mondja 2 nap, van aki szerint szülésig már nem. Ti mit gondoltok, így látatlanban?
2011. aug. 2. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

38 hetesen én is kórházba kerültem magas vérnyomás miatt. Aztán gyógyszerrel beállították. Mivel nekem se voltak fájásaim, meg nem is tágultam hazaengedtek az 5. napon. De unszolni kellett az orvost, mert bent akart tartani.

A kérdésedre válaszolva, nem tudom hogy veled mi lesz. Ez sokban függ az orvosodtól. Ha haza akarsz menni, akkor mondd neki és hátha hazaenged.

2011. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki ez a sok van,aki? A beteg-sorstársaknak ne higgy,azok mondják a magukét,mindenki a saját véleményét...azok véleményét...a nővéreknek szintén ne higgyj,nem ők mondják ki a végső szót...maradtak az orvosok...ők is össze-vissza hadoválnak,mindenki mást? 20-an 20-félét?
2011. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi problémád akkor biztos haza engednek.
2011. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kórháza válogatja. nálunk 36-37 hét körültől haza még nem ment szerintem senki egy darabban... sopron
2011. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38 hetesen kerültem be,nekem nem igazán rendeződött,1 hét múlva indtották a szülést.mondjuk nekem sem volt fájásom,meg nem is tágultam,de a babám rosszul érezte magát bent.pesten volt ez 2009ben.
2011. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!