Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezhet, hogy már a 8....

Létezhet, hogy már a 8. hétben kez "látszani a poci"?

Figyelt kérdés
Van rajtam felesleg bőven, tehát egyébként is volt hasam, de most már olyan másnak tűnik, nem olyannak amilyen eddig is volt. Lehet, hogy csak beképzelem magamnak, és még mindig a "zsírt" látom csak ott... :))
2008. máj. 16. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon lapos hasam volt és bár ismeretlenek nálam meg nem mondták volna a 4. hónapig, aki tudta, hogy nekem tényleg olyan lapos pocim volt már sztem az első hónap után látták a puklit a pocimon:o)

Érdekes volt:)

2008. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet,nem tudom,szerintem nem.Én is eléggé husis vagyok és csak a 20.hét után kezdett látszani...boldog babavárást:)
2008. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nalam is ez volt,es rajtam is van felesleg boven.

Rogton latszott amikor meg nem is tudtuk,h baba van a dologban,de az nem a baba volt,hanem a puffadas.Majd par het mulva Te is latni fogod,h mas alakja lesz a pocidnak,es akkor az mar az igazi babas poci lesz.

Nagyon boldog babavarast kivanok

24 hetes kismama

2008. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is husis vagyok, 14 hetes, és nekem most kezd látszani, hogy az úszógumik másképp állnak... :)
2008. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, akkor még várok... :))
2008. máj. 16. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is túlsúllyal kezdtem 12kg plusszal, hogy is írjam, nekem is volt pocim de már 9-10 hét körül nem változott a mérete inkább a formája, már nem volt olyan puha és úgy egyben volt, tehát nem vágta be a bugyi a nadrág, tudod úgy több fodorba :)) remélem érted mit akarok mondani!! Inkább átalakult a has

remélem segítettem

2008. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A poci a 8.héten még bizotsan nem látszik.Inkább a felfújódás az még,nem pedig a baba.Én is így voltam.Ilyenkor terhesség alatt a simaizmok nagyon ellazulnak,ezért tűnik úgy mintha már a baba látszódna,de ő még olyan pici,hogy nem látszódhat.De eljön majd az az idő is...
2008. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!