Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhesség látszik a...

9 hetes terhesség látszik a hason?

Figyelt kérdés
Lehet hogy terhes vagyok de nem biztos. Miből tudhatom meg hogy terhes e vagyok? Nem akarok tesztet csináltatni mert még csak 14 vagyok de igazából még szűz. Segítsetek!

2012. szept. 22. 12:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1, LEHET TERHES AKKOR IS, HA MÉG SZŰZ!!! Nálunk családon belül történt, petting közben odajutott.

2,Én sem értem, hogy a korod, miért akadály egy teszt megcsinálásában... tudod, hogy hogy kell megcsinálni?

3, A hason pedig igen, csak akkor látszik, ha puffad, ami elég gyakori tünet az első trimeszterben.

4, Ha ennyire nem tudsz semmit ezekről a dolgokról, még a pettinget is felejtsd el egy időre, amíg nem tájékozódsz valamilyen szinten legalább!!!Remélem nem vagy terhes, mert akkor aztán szépen vagytok!. Pisilj rá egy tesztre, nehogy késő legyen!

2012. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!