Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menzesz szerinti 5 hét 6...

Menzesz szerinti 5 hét 6 naposan 6 mm-es élő embrió, az valóban annyi idős terhesség?

Figyelt kérdés

Úgy értem korai, késői peteérés, esetleg az előző hónapban fogant (bár volt menstruáció)??

Vagy ez teljesen jó méret?


2012. szept. 21. 20:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi 6 mm a CRL!
2012. szept. 21. 20:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Boldog babavárást!
2012. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a méret nagyjából egy 6 hetes+ 1-2 napos terhességnek felelnek meg. Ennek a pár napnyi különbségnek azonban nem kell semmi jelentőséget tulajdonítani.
2012. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nem lehet túl késői peteérés, mert akkor nem lehetne látni semmit. Korai sem lehet, mert akkor meg már nagyobb lenne. Előző hónapban nem foganhatott, mert akkor már jóval nagyobb lenne. :) Abszolút korának megfelelő. :)

(Pár nap ide-oda persze előfordulhat, de annak túl sok jelentősége nincs, a szülés időpontja úgysem napra pontos senkinél.)

2012. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nagy a boldogság, bizony!

Bár nem panaszkodhatunk, a második hónapban sikerült...

Az előző hónapot azért írtam (nem vagyok ennyire buta), mert vannak nők akik terhesen is menstruálnak. Vagy valami olyasmi. De nekem megjött rendesen, csak nem szeretnék később a méreteken rágódni. De akkor ez is kizárt.

2012. szept. 21. 20:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy korai peteérés viszont lehetett, mert menzesz utáni 5-6. napon voltunk utoljára együtt (távoli munka a férjemnek). De lehet megvárták a kis spermiumok a peteérést???
2012. szept. 21. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 6+3hetesen 4mm volt,8hetesen 13mm és arra is az mondták,hogy teljesen megfelel a korának,úgyhogy úgy látom elég nagy eltérések vannak! De az uh-n úgyis ráírják a papírra,hogy ez mennyi idősnek számít!

Boldog babavárást,minden jót!

9hkm

2012. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem 5 hét 5 naposan crl 4,5 mm. Nagyon fontos a pontos fogantatási időpont? ha biztos vagy a papa kilétében, akkor ezekkel az eltérésekkel nem kell foglalkozni :)
2012. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!