Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jól csináltam a tesztet?...

Jól csináltam a tesztet? (predictor early)

Figyelt kérdés

nagyon rendszertelen a menstruációm, és elvileg tegnap kellett volna megjönnie. vettem tegnap egy tesztet de én hülye nem néztem meg hogy ez menstruáció előtt kell használni.....

(egyébként volt egy kisebb vérzésem a héten, és nem vagyok benne biztos, hogy ez a menzeszem volt..1 héttel korábban jött és nagyon minimális mennyiségű, ezért is vettem tesztet)

a lényeg, hogy azért megcsináltam a tesztet és negatív lett, de most ebben mennyire lehetek biztos? vagy csináljak másik tesztet? így, hogy elvileg tegnap kellett volna megjönnie.....

nem jönne jól egy terhesség még nagyon fiatal vagyok, úgyhogy nagyon aggódom :(



2012. szept. 22. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
vegyél még tesztet és csináld meg annál biztosabb nincs...ezt a fajta tesztet nem ismerem én gabrielt vettem és mindig azt mutatta amit kellett...akkor mutatott csak pozitívat amikor tényleg baba volt :) aznap lett pozi amikor meg is kellett volna jönnie délutáni pisiből...szóval szerintem csinálj még 1-2 tesztet és ha mind negatív nincs aggodalom
2012. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is Gabrielt csináltam, abban tényleg megbízom. Gyógyszertárban kapható.
2012. szept. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!