Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz most? Nagy butaságot...

Mi lesz most? Nagy butaságot csináltam?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok!kaptam ma ajándékba egy kézi mellszívót és kíváncsiságból rápróbáltam a mellemre és megnyomtam,hogy mégis mekkora vákumot csinálhat!meglepetésemre és ijedségemre kijött a bimbómból egy 1 mm-es fehéres valami,ami gondolom tej volt!olvastam,hogy ez is beindíthatja a szülést!tudom,hogy jó buta voltam,de hát a kíváncsiság...ahogy megláttam ezt,gyorsan le is vettem a mellszívót és csak annyit nyomtam a bimbómon,hogy azt a "valamit" letöröljem...azóta nem bizergáltam,de nagyon megijedtem!!! ettől ugye nem lehet még nagy baj?azóta eltelt fél óra,nincs szivárgás vagy ilyesmi,de nagyon megrémültem...a baba azóta rendszeresen mozog,rugdalódzik odabennt!tudom:miért nem kérdezem meg a védőnőmet erről,de ez olyan cikis helyzet most!kérlek sgítsetek!
2012. szept. 17. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Van akinek már ennyi idős terhesen van előteje. Semmi probléma. És azért ennyitől nem fog beindulni a szülés sem. Majd meglátod, normál esetben úgy kell az első babát kikönyörögni. Nyugi, semmi butaságot nem csináltál.

3 gyerek anyukája

2012. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem történik semmi, de jobb ha nem kísérletezel. Tényleg szülést beindító módszer a mellek ingerlése.
2012. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintemnincs miert agodnod!!!Nekem mar 20 hettöl volt elötejem,söt lehet hogy mar elöbbröl nem emlekszem teljesen pontosan!De azt tudom hogy hamar volt!Nagyon boldog babavarast!:)
2012. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ettől semmi bajod nem lesz, én a második terhességem alatt végig szoptattam a másik gyerkőcöt. Beszéltem a védőnővel, szoptatási tanácsadóval, a nőgyógyászommal, mind azt mondták, hogy ha problémamentes a terhesség, akkor szabad szoptatni is. Szóval attól nem lesz bajod, hogy egyszer rácuppantottad a mellszívót, inkább ne parázz, az rosszabb. Viszont a következő használathoz várd meg a szülést. :-)
2012. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok! :) akkor megnyugodtam,de legalább tudom,hogy lesz tejem! :))))
2012. szept. 17. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz,ne aggódj.Ám sajnos az előtej még nem garancia arra,hogy lesz elegendő tej...nekem az 1. és 2. terhességemkor volt,az első babát csak 6 hétig,a 2.-at-pótlással ugyan-de jóval tovább sikerült szoptatni.Most is van(a 38. hetet taposom)remélem most 100%-ban sikerül majd csak szoptatnom.
2012. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!