Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet butaságot csináltam?...

Lehet butaságot csináltam? Lehetek igy terhes?

Figyelt kérdés

Na szoval nekem van egy olyan gondom avgy kérdésem.Én már valamivel több mint másfél éve szedek gyogyszert.Na és ugy kb. 1 hónapja állandoan hasmnésem van.Ugyebár azota már elég sokszor együtt voltunk a párommal.Lehet ebből igy baj?Amugy majd most csütörtökön kell megjönie neki,nem tudo mi lesz.Amugy észre vehetnék már valamit ha terhes lennék?Bár én ugy tudom ha valami ilyen baja van az embernek más védekezés is szükséges.Jó tudom elég buta voltam,vagyok hogy nem tettem meg.Én amugy 27 éves vagyok.

Köszönöm elöre is a válaszokat.


2009. jún. 21. 21:02
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha a gyógyszer bevétele után kibírtál 2-3 órát wc-zés nélkül, amíg az hatott, akkor nem lehetsz terhes... Viszont ha búcsút intettél a tabinak a lefolyón... akkor abból lehet akár "probléma" is...
2009. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen volt lyen is,hogy miután bevettem és wc pár ora mulva.Bár akkor nem voltam gyütt a párommal azt tudom.Igy csak nem lesz gond.Bár 1 hónap alatt mindenre pontosan nem emlékszek,sajnos.
2009. jún. 21. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat terhesség. De nyugi, gyógyszer mellett is nagy valószínűséggel egészséges babád lesz, ha terhes lettél.
2009. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na és ezt a mostani menszeszemnél kiderül,hogy van-e valami vagy nem?Csütörtökön kell neki megjönie.
2009. jún. 21. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha nem jön meg,akkor vegyél egy tesztet!Baj lenne,ha terhes lennél?

2009. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem lenne baj.Én már szeretném nagyon.Tudom a árom is szeretné.Csak ugy mi szeretnénk még összeházasodni elött és utaána csak baba.Nem tudom,hogy reagálna rá.Kicsit félnék ettől.Mert ugye mondaná,hogy nics pénz és hát most mi lesz.Tudom,hogy azért megijedne.Ő amugy már 33 éves.
2009. jún. 21. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
szerintem azalatt, amíg a tebletta a gyomorból a beleken végigér, azalatt felszívódik. a hányásra mondják, meg a különböző egyéb gyógyszerekre, hogy bekavarhatnak és kiegészítés szükséges.
2009. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!