Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magne b6-ot miért kell abbahag...

Magne b6-ot miért kell abbahagyni a 36-37 hét után?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert az orvosom azt mondta hogy ha végig szedem akkor sem árt.De nagyon soktól hallottam hogy nem jó a 36-ik hét után szedni.Nemtudom mit csináljak,mert pár napja vettem új csomag Béres magne b6-ot. Köszönöm a válaszokat.36 hetes kismama
2008. máj. 16. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom azért mert a magnézium ellazítja az izmokat, méh izmokat is, és ettől elernyed a méhszáj, elfolyik a magzatvíz, és a többit tudod, rohamfutás a klinikáig. Inkább ne szedd már nincs rá szukséged.Tartsd meg és szülés után szedheted megint.Jól is fog jönni izomlázra.
2008. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem szabad szedni, mert az életben nem szülsz akkor meg, ugyanis nem lesznek méhösszehúzódásaid. Ez egy picit kisarkítva. Most azért szeded, hogy ne keményedjen annyit a hasad, nehogy idő előtt megszülj, szülés előtt pár héttel viszont azért nem szedetik, hogy ha itt az idő legyenek keményedéseid.
2008. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszike a gyors válaszokat,mostmár kicsivel okossabb vagyok.Mert sokan mondták hogy nem jó,de azt nem tudták megmondanni miért nem.
2008. máj. 16. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen,a második válaszolónak igaza van.Görcsoldó hatása van,és lassítja a szülést emiatt.Gyengíti az összehúzódásokat.De ráérsz abbahagyni a 38 hét után is.


Minden jót,üdv

2008. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az sem baj,ha marad.Nekem is van vagy két levél még itthon.Később ha esetleg valami miatt rosszul lennél csökkenti a hányingert.Akkor ha gyakoriak lesznek az izomgörcseid,akkor is 1-2 magnézium megoldja a gondot.Alapvetőan a házigyógyszertárunk része,és amikor nem tudtam még,hogy baba van,nagyon jól jött.

Én azért nem szedném a 36. hét után.Nagyjából két hete kínlódunk Babával,hogy meg akarunk-e születni,pedig alig kellett szednem.Szerintem max ezt a hetet szedd végig...

2008. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van még 60 db bontatlan csomagban, és a doki mondta, hogy ne szedjem. Én viszont azért gondoltam, hogy szedném még, mert 39 hetesen költözünk, és jó lenne akkor még egyben lenni, nem akarnék addig megszülni. De ki tudja a természet mit produkál... És nekem is mindenki azt mondta, ne szedjem. A védőnő azt mondta, most egy hétre csökkentsem a 3X2 adagot 3X1re, majd 2X1re, és úgy hgyjam el.

Viszont ami fura, hogy a rutascorbint meg szedhetem a doki szerint, ami szintén izomlazító és görcsoldó, vérzés miatt kaptam. Akkor az miért szedhető? Hm... ?

De én is csökkentve a adagot most hgyom el..

37 hetes kismama

2008. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én a magnéziumot tegnap óta nem szedem.Gondolkozok rajta hogy 38 hetesig talán mégis kellene szednem.Ma reggeltől olyan kemény a hasam maj szét pukkad.Azt a gyógyszert amit szedel azt én nem ismerem.Hát nemtudom akkor miért kell szedned,ha az is tartalmaz izomlazítót.
2008. máj. 17. 09:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!