Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Magne B6-ot meddig kell...

A Magne B6-ot meddig kell szedni? És miért kell abbahagyni szülés előtt valamennyi idővel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A 36. hétig javasolják. Azért jó abbahagyni, mert a magnézium a görcsöket (lábikra, méh) enyhíti, ami viszont a szülés közeledtéven nem lenne túl jó.
2009. okt. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%
Én szedem a Femibion 800 kismamavitamint, és mellette a magne B6-ot. Azt mondta a dokim hagyjam abba a magnéziumot mert elég amit a kismamavitaminból hasznosítok, a túl sok magnéziumtól születnek a nagy babák.
2009. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a 36-ik hétig szedtem a Magne B6-ot, és nem lett nagy babám, 3305 g született.

Azért kell abahagyni, mert görcsoldó hatása van, és hogy időben érezed majd a méhösszehúzodásokat.

-6 hetes baba anyukája-

2009. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!