Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok.2...

14 hetes kismama vagyok.2 napja olyan érzésem van, mintha légszomjam lenne. Jobban mondva, nem is tudom, hogy légszomj-e, inkább ugy tudnám leirni, hogy mintha a torkomban dobogna a szivem, kezd egyre kellemetlenebbé válni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tudtok valami ötletet,ami enyhitené ezt az érzést?
2012. szept. 22. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
pl orvos?
2012. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt mondom a vérnyomásoddal van gond, és ez nem feltétlen gond. Odabent hatalmas változások történnek, az érrendszerednek igazodnia kell plusz egy fő táplálásához. Emlékeszem, 12 hetes lehettem, amikor elromlott a lift, na mondom, felsétálok a 3-ra. Lassan mentem, nyugodtan, mégis azt hittem, h kifekszem. A pulzusom úgy 120 körül, torkomba dobogott a szívem, szédültem....Nődokinak mindenképp mondd, és háziorvoshoz is menj el vele, de főleg a terhesség elején ez sokaknál előjön, magasabb a pulzus is.

2012. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem szervi gond ez,ezért nem futok rögtön orvoshoz,inkább kellemetlen mint hogy akármi is lenne.3 baba csak egyiknél se tapasztaltam ilyet.Valószinű igazad lehet,bár a vérnyomásom általában alacsony110/70 szokott lenni kb...

Ha nem hagy alább akkor elfutok a körzetihez hétfőn,de mint irtam inkább kellemetlen.Most ettem egy pár falatot,igy alább hagyott:)

Köszi hogy irtál:)

2012. szept. 22. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van mar jo regota pedig nekem is alacsony a vernyomasom.


26h km

2012. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!