Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kispesti kismamák, lenne...

Kispesti kismamák, lenne kedvetek beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
23 éves fiatal kismama vagyok, 25.hétben járok kisfiammal, első kisbabánkat várjuk a párommal. Szilveszter napjára vagyok kiírva. Más kismamát nem ismerek aki errefele lakik és akivel tudnék beszélgetni, esetleg szülés után összejárni, együtt sétálni. Nyugodtan írhatnak olyan kismamák is akik nem kispestiek, szívesen beszélgetnék bárkivel! Boldog Babavárást!

2012. szept. 21. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én újpesti vagyok, nagyon szívesen ismerkednék! Főleg korombeliekkel:) Áprilisra vagyok kiírva, a férjem elhagyott, úgyhogy most hazaköltöztem anyukámhoz. Elég stresszes így a helyzet, és nem nagyon van kivel beszélgetni. Úgyhogy én bármikor a rendelkezésedre állok! Jó lenne ha összejönnének a fiatal kismamák:)
2012. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gabcciccus válasza:
Szia! Én is szívesen barátkoznék..ugyan még soroksáron lakunk de ha minden jól megy akkor szeptember környékén már mi is kispesti lakosok leszünk..kopkopkop :) Én is 23éves vagyok és a kislányom tavaly szeptember végén látta meg a napvilágot! :)
2013. febr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!