Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismama vagyok, és...

28 hetes kismama vagyok, és hatalmas pocakom van, ez baj?

Figyelt kérdés

Mindenki meg van döbbenve, hogy mekkora hasam van, te jó ég! Kérdezték már azt is, hogy ikrek? Ezek annyira idegesítenek...

Felmerült bennem a kérdés, hogy vajon mekkora lesz a babám? Rendellenes, hogy túl nagy a hasam?


2012. szept. 21. 01:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%

Dehogy.

Ezt nézd! [link]


Ne félj, talán csak úton van Godzilla.

Esetleg nem 2012.12.21-ére várjátok?


[link]

2012. szept. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
December 6-ra vagyunk kiírva.
2012. szept. 21. 02:14
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
ikrek?
2012. szept. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem ikrek.
2012. szept. 21. 02:48
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj semmi baj nincs a nagy picival. Linkelnék képet arról mikor én voltam terhes, de nem tudom hogy kell. Engem is mindig ezzel idegesítettek. Valószínű neked ilyen az alkatod. Így növekszik a méhed. Én mindig azt mondtam, hogy én a nagyon terhes típusokhoz tartozom. Légy büszke, a pocidra. Na meg egy normális babának kell is hely. Az én kisfiam 4320g-al és 54 cm -rel született. Nekem mondták mindig, hogy nagyobb a baba az átlagnál. És akkor mi van? Semmi. Én is 4850g-al és 56cm-el születtem. Semmi bajom nincs. Na ha a férjemet kérdezed Ő nem biztos hogy ezt mondja. :) Ne parázd végig. Engem az ikrek szövegen kívül még azzal vittek a sírba, hogy pl. 24hetesen azt hitték, hogy a jövőhónapban szülni fogok. Ha jól vagytok és mindene meg van akkor az a lényeg. És amit az előző felrakott képet, vannak gyűröttebb, hájasabb babák és teljesen átlagos kinézetűek. Ja most 2,5 éves a ksifiam és most is mindenki 3-3,5-nek nézi. Ezek a tippelgetések...! Én falun lakok és pár hónapja lementünk baba-mama klubba, ott meghazudtoltak, hogy az én kisfiam nem 2éves múlt. Mondta a védőnő, hogy azért ezt hagy mi tudjuk már jobban. Ezeket csak ezért írom, mert lehet, hogy szép nagy egészséges babád lesz, és ebben az ütemben növekszik tovább az sem lesz baj. Szokd meg, hogy egy olyan társadalomban élünk, ami egy kicsit más mint a megszokott, azt már nem tudják kezelni az emberek. Boldog babavárást, polcold fel magad, támaszd ki a pocid és aludj jó nagyokat! :)
2012. szept. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én is dec. 6-ra vagyok kiírva. alkatomhoz képest (sosem voltam nádszál, erős csontozat stb.) eddig 2 kg-t szedtem fel. a baba becsült súlya 1 hete 1437 gr. volt. tehát nem pici, a dokim szerint átlagos a védőnő szerint kicsit nagyobb. a környezetemben élők mindig megjegyzik, hogy milyen szép pocakom van. látszik rendesen, de abszolút nem zavaró. azt gondoltam az elején, hogy tuti 20 kg plusszig nem fogok tudni megállni. :) de úgy látszik tévedtem. ebből is látszik nem vagyunk egyformák. ismerek olyat, aki világ életében sportember volt, nagyon vékony és több mint 20 kg-t szedett fel a terhesség alatt, a baba 3600 grammal született problémamentesen. Amíg te úgy érzed, hogy minden rendben van addig fel sem kell venni az ilyen jellegű megjegyzéseket, ne érdekeljen, hogy ki mit mond vagy, hogy ki mit gondol.
2012. szept. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szia, én dec 4 re vagyok kiírva és a fiam két napja már 1580 gr volt. akkora a hasam mint aki szülni megy. eleinte engem is kiakasztottak, az ikrek kérdéssel, erre nevetve mindig az szoktam mondani, hogy a jövő olimpiai vízilabdásának sok sok hely kell, mert edz :)már nem érdekel, büszkén cipelem, mert bár híztam 10 kilót, ebből szerintem 6 a hasam 2 a cicim :)
2012. szept. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is december 6-ra vagyok kiírva :)) és nekem is óriás a hasam, mások szerint, de nem érdekel, ekkorának kell lennie és kész. Az elején még bántott a dolog és próbáltam védekezni, hogy á, dehogy nem is nagy, ma már csak mosolygok ezeken a hozzászólásokon. :)

2012. szept. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az semmi legalább te már kezdesz a vége felé járni, én csak 15 hetes vagyok 3.- ik baba, vékony testalkatú vagyok, de már most akkora a hasam mint a másik kettővel 6-7 hónaposan, borzasztóan idegesítő tényleg mindenki el van hűlve, nálam is jönnek, hogy biztos ikrek! Nem tudom mi lesz a végére. Egyébként fiú v lány?
2012. szept. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt hittem csak én élem át a nagy pocakom miatti megrökönyödést... Én nem értem miért ilyenek az emberek. Már szinte mindenkinek azt füllentem decemberi lesz, közben meg január közepére várjuk. A héten egy munkatársammal találkoztam az utcán és azt kérdezte, hogy már a végén tartok, ugye... 23 hetes vagyok, első baba és még kislánynak mondják :)

Nem tudom én sem, hogy kellene kezelni...

2012. szept. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!