Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz után nincs valami...

Abortusz után nincs valami gyógyszer azért, hogy hamarabb gyógyuljak, és hamarabb mehessek strandra mint 2hét?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért írta volna le, hogy miért ment abortuszra? Kinek mi köze hozzá? Mikor tanuljátok már meg, hogy a kérdésre, és csakis a kérdésre válaszoltok, erre való az oldal. A frusztráltságát és bosszúvágyát valamint a kioktatási kényszerét mindenki élje ki máshol. Kérdező, szerintem ne mondd le a nyaralást, max annyi, hogy csak térdig mész vízbe, tényleg ne kockáztass egy esetleg fertőzést. Viszont szerintem strand nélkül is jól éreznéd magad.. legalább kicsit elterelődik a figyelmed..
2009. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Menjél csak nyugodtan nyaralni!És használhatsz tampont nyugodtan!Nem fogsz fertőzést kapni!Megkérdezheted telin a dokit vagy a netdokinak is irhatsz!És aki menzi alatt tampont használ,nem is egy és úgy megy fürödni?Akkor mindenki meg van fertőződve?Ekkora marhaságot már nem találhat ki senki!

Úgyhogy menj nyugodtan és érezd jól magad!!!

Jó pihenést!!!:)))

2009. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
24%

08:35nek: Miért mit gondolsz,mire gondol először az ember egy ilyen kérdés kapcsán?Főleg hogy többszázan alig várják hogy teherbe essenek,ő meg csak úgy eldobálja a bébit.Jó oké,tabi mellett lett terhes,de az ott bent akkor is egy EMBER volt,egy kisbaba,hús a húsából.És az a legnagyobb baja,hogy lubickolhat-e a tengerben...

Utolsónak:Nyitott méhszájról te se hallottál még,mi? ....

2009. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Utolsónak:Felesleges a kérdésed!Fiatal lány,hamar regenerálódik,nem úgy,mint az öregtyúkok!Miért lenne nyitott a méhszája,nem most készül szülni!!!:))))És ne sajnáld,hogy fiatalon mehet lubickolni!!Te nem teheted meg talán?

2009. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem most készül,hanem most volt abortuszon,és tudod ahhoz kinyitják a méhszájat.kitágítják.
2009. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%
Na és?Nem hetekig húzódik vissza,ott már igen nagy a gond!Nekem 4 szülés és 3 vetélés műszeres befejezése után már zárt volt a méhszájam pár nap után!Nem tudom a te méhszájad mekkora lehet,ha nem zárul vissza?!
2009. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!