Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismamák, hogy...

26 hetes kismamák, hogy birjátok a meleget? Mennyit mozog a babátok? , és tudtok tőle rendesen aludni? Ja és kb mikorra vagytok kiírva?

Figyelt kérdés

Én nov. 07- re, menses alapján, de a 20 dik héten mondták hogy már 22 vagyok, ugyhogy lehet hogy októberi lessz. volt még valaki , úgy hogyilyen későn, mondták neki nem is annyi idős terhes,köszi a válaszokat:)

előre is:)


2009. júl. 31. 19:58
 1/6 A kérdező kommentje:
aug 3 án megyek szív uh ra , volt már nektek ilyen? , és ha volt milyen volt?
2009. júl. 31. 20:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én nov.6-ra vagyok kiírva a babával.A meleget elég jól bírom,igaz már nem dolgozom.Aludni én sem tudok kényelmesen,éjszaka mindig fent vagyok 2órákat.Szerintem a szív UH,az maga a 26hetes UH lesz neked is.
2009. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én október 26-ra várom a babát, aránylag jól bírom a meleget, de mégis minden este hulla vagyok, mert a 22 hónapos lányom után futnom kell egész nap. :) Napközben még nem is olyan sokat mocorog, inkább este. De akkor rákezd rendesen. Egész éjjel rugizik odabenn, sokat vagyok fenn, de élvezem, mert imádom és olyan aranyos. :)


Hát nem értem, hogy nem vette észre eddig a doki azt a 2 hét különbséget, mert az elején azért az nagyon sokat számít. Na de hát majd kiderül. :)

2009. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Okt 24-re vagyok kiírva. Klímás a munkahelyem, így nem zavar a meleg. Egész nap úgy lefárasztom magam, munka után terhestornával, úszással, strandolással, hogy este beesek az ágyba, és reggel szinte uabban a pózban kelek fel. Egész nap mozog a gyerekem, de egész éjszaka vagy alszik, vagy én alszom olyan mélyen, h akkor semmit nem érzek belőle!

Egyébként amikor szabin voltam én is rosszul aludtam, melegem volt, meg minden bajom. Ezen szerintem némi nappali aktivitással lehet javítani, már akinek nem kötelező feküdnie.

2009. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtatok, én nem túl jól alszok, de ez nem csak a pocak miatt van, a szív uh -ra meg azért kell mennem, mert sok volt a magzatvíz, a a genetikán mondták, meg azt is , hogy nagyobb. Ma már jobb idő lessz, megyek majd ki a gyerekekkel a játszótérre, vagy felugrok velük anyóshoz:) , szép napot nektek, meg sok mocorgást:)amúgy nekem kisfiú lessz, de már van van fiam meg lányom is, nektek?
2009. aug. 1. 08:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nov. 11-re vok kiírva.A meleget bírjuk még.Nemdolgozok az elejétől fogva így itthon könnyebb kibírni mint munkahelyen.Éjszakánként fölszoktam kelni de csa wc-re aztán alszok vissza.Viszont hajnalokon valamiért kinyílik a szemem és annyi.A babát is érzem olyankor mozogni,de nemtudom hogy miatta kelek e fel vagy nem.Mi még nemtudjuk hogy mink lesz mert 3-szor is mást mondtak.Először lány,aztán fiú,most megint lány.Csütörtökön megyek a dokimhoz és örülnénk neki ha már megmutatná magát.Végülis mindegy is csak egészséges legyen.Vásároltál már valamit a babának?

2009. aug. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!