Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fordul meg a bébike?

Mikor fordul meg a bébike?

Figyelt kérdés
30. hétben járok, voltunk 4D UH-n és ott azt mondták hogy faros, így valószínű császároznak majd. Én úgy tudtam később fordul meg. Hogy van ez?
2008. máj. 16. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a védőnénim,hogy a 36.hétre veszik fel a babók azt a pozíciót,ahogy megfognak szülteni.

Próbáld megbeszélni a babóddal,hogy legyen szíves jó irányba fordulni!:)

Boldog babavárást!

34 hetes kismami

2008. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. remélem megfog fordulni. apukája szokott vele beszélgetni hogy legyen jó kislány és időben forduljon meg:)
2008. máj. 16. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:

32 hét a "normál" ideje, de van akinek szülés előtt pár nappal, vagy közvetlen előtte fordul meg.

Maga a farfekvés még nem törvényszerű császár, bár orvosa válogatja. Manapság is sok baba születik farral, ha más gond nincs, így is meg lehet szülni.

Még van 10 heted, nem kell ilyenen aggódnod, még bőven van ideje:-)

2008. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi ,engem is ezzel riogat a dokim mi medence fekvésűek vagyunk,de nem kell ezt annyira komolyan venni még.Hivatalosan a 32héttől fordulgat de az utolsó pillanatban is megfordulhat.beszélj hozzá te is:)Amúgy akhzatkank is nagy biznis a császár kb 3szor annyit fizet a tb nekei azután mint a természetes szülés után...próbáljátok megbeszélni egymással,hogy jó legyen és rendben jöjjön ki.31hetes kismama
2008. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!