Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+4 hetes vagyok eddig csak...

17+4 hetes vagyok eddig csak az édest kívántam,1hete válltottam sósra mér nem tudom megenni a nagyon édeset. Kinél volt ilyen? Milyen nemü babánál fordul ez elő? Az írjon aki már tudja a baba nemét)

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
nálam ez forditva volt én csak most kezdek édeset enni eddig ha rá néztem is elhánytam magam az édestöl. most akármit megtudok enni édes sos füszeres mindegy. Lány lesz 23hkm
2011. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindent kívántam,mindent ettem. Az elsőnél eleinte savanyút minden mennyiségben,majd rumos ízű csoki-narancs kombináció.-kislány

A másodiknál egész terhesség alatt kerültem a savanyút,a gyümölcsöt,csipsz és csoki ami bejött- kislány.

A harmadiknál egyedül a kovis ubi jött be eleinte,meg a csípős levesek, félidő táján a citrom.Ma már inkább csokizom,pudingozom és gyümölcsözöm. És hetente változik,hogy éppen füstölt dolgok,tejtermékek,vagy gyümölcsök vannak e a "kívánság listán". -csak a szülőszobán derül ki,hogy kit várunk.

Amúgy bár jó móka így találgatni,de felesleges,mert nem jön be (ahogy a hasforma,szőrnövekedés,inga...stb sem.). Szép népi dolgok ezek,de nem igazak!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:3. babáját váró,31heteske

2011. júl. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első kisfiamnál nem kívántam igazán semmit,az édesre rá se tudtam nézni. Most édes minden mennyiségben kell,de a kovi ubi is,és ismét fiam lesz. Erre ne adj szerintem,mert nem lehet ebből a nemre következtetni.
2011. júl. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sumergo ***** válasza:

Én folyamatosan váltogatom a sós és édes "időszakokat", kb. 1-2 hetente, és úgy néz ki lányom lesz.


23+2 hkm

2011. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!