Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikor fordul be a...

Szerintetek mikor fordul be a babám?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa hogy szinte mindenhol érzem rugdosni,pár másodperc alatt változik hogy melyik oldalon rug. Egyszer jobb oldalt,utáne bal és fent is meg lent nemsok idő telik el már megvigyeltem. Ilyenkor már lassan be kéne fordulnia fejvégűbe nem? És ilyenkof még ilyen sok helye lenne forgolòdni?? Nektek ez hogy volt? 30hkm
2011. júl. 31. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
én 36 hetes vagyok, de még mindig mindenhol rugdos, mindig máshol, van mikor két helyen is egyszerre.
2011. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A szakemberek azt mondják,hogy az utolsó pillanatban is befordulhat.


Nekem mind a 3x a 28-29. heti uh-ra már befordult.Most vagyok a 3. babával 33 hetes,és néha nem vagyok biztos abban,hogy még fejjel lefelé van,annyira sokat mocorog,és erőteljesen. Aztán van hogy pont úgy fekszik,hogy kidudorodik a háta,akkor tudom,hogy jól fekszik.

Ha egyszer befordul,utána csak nagyon kevés esetben fordul vissza.

Nem voltál még 28-32. hét közt esedékes uh-n? Akkor hogy volt?

Védőnőhöz mikor mész? Ha a köldököd alatt van/lesz a baba szívhangja,akkor már fejjel lefelé van!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!


Üdv:2gyerkőcös,33h.km.

2011. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 35 hetesen fordult be, és akkor majd szétszakad a pocim, mert már nagy volt a baba és nagyon feszített.

Amúgy előtte is és utána is mindenhol éreztem őt, és fogalmam nem volt mije, hol van, így csak a hasam feszüléséből gondoltam, hogy befordult, de a mozgásából nem tudtam volna megállapítani! Az uh-n utána megerősítette a doki, hogy valóban fejvégű lett. Amúgy első baba volt, azt hittem már nem is fog befordulni, de szerencsére mégis befordult.

Általában a 32. hétre már befordulnak, de látod bármikor képesek rá, ha a "sors" is úgy akarja.

2011. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Dokihoz majd 32hetesen kell majd mennem. De jövőhéten meg megyek 4D-re. Legutòbb 19hetesen volt ultrahanng a dokinál akkor fejjel lefelé volt. Nekem is sokszor ugy kifeszíti magát hogy az egész hasam eldeformálòdik:)) de nem tudom hogy melyik testrésze::)))))))) akkor gondolom majd ha befordul akkor érezni fogom??
2011. júl. 31. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Minél később fordul be, annál nagyobb az esélye, hogy megérzed.

De lehet hogy neked fejjel lefelé is maradt a baba, ha már eleve úgy volt, ki tudja.

2011. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ikreim a 39. héten is forgolódtak,pedig nagyok voltak és mindenki csak ámult. Szóval tényleg az utolsó héten is bármi történhet!
2011. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Huh, én is érzem mindenhol, főleg keresztbe. Pörög, mint a körhinta :D Nekem keresztbe feküdt legutóbb is, pénteken megyek uh-ra. Én nem izgulok, had forogjon ;)
2011. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sumergo ***** válasza:

20 hetesen fejjel lefelé volt, 24 hetesen a popsija volt menetirányban, de azt mondta doki, h még sokat fog mocorogni, hát kíváncsi leszek, 2 hét múlva merre néz! :-)


26 hkm

2011. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!