Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevettem az előbb még egy...

Bevettem az előbb még egy szem Béres Magne B6-t, mert nagyon kemény a hasam, tehát ma összesen 2 szemet vettem be. Bajunk lehet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csak napi egyet lehetne, de gondolom a keményedés rosszabb. Mit gondoltok, bajt csináltam?

22 hetes kismama


2008. máj. 15. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csináltál rosszat, nekem volt úgy hogy napi 6-ot kellett szednem.
2008. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de biztos, hoyg nem béresből szedtél 6-ot! hanem magne B6-ból!
2008. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a béresből 1 db 250 mg

magne b6 1 db 48 mg

nem mindegy!

2008. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én voltam az első, igaz-nem a Béresből. Ezt már előbb is akartam írni, csak lemaradt.

Bocsi.

2008. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy tudom Béres magne b-ből napi 1 ajánlott, terhesség esetén + 1fél.

Ettől függetlenül kétlem, hogy bármi bajotok lenne tőle. Legjobb, ha megkérdezed a dokidat, hogy erős keményedés esetén szabad-e kettőt bevenned.

Minden jót!

2008. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. máj. 15. 23:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajt nem csináltál.Én orvosi utasításra szedek a béres magne b-6ból napi 2db-ot,de most pár napig folyamatosan keményedett a hasam bármit csináltam,és ezért pár napig napi 2,5dbot szedtem belőle....Ja és én a terhesség elejétől szedek magnéziumot,először a lepény végett kellett szednem,majd a keményedések végett.Szóval nyugi,ezzel nem ártottál...35hetes kismama
2008. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!