Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, tudnátok tanácsot...

Kismamák, tudnátok tanácsot adni?!

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni nagyon tanácstalan vagyok!

A ciklusaim olyan 27-30 naposak.Sajnos nem hőmérőzöm,de ebben a hónapban a mensi utáni 12-14.nap közé esett,eshetett a peteérés,ovu.

Ezen a héten hétfőn egy erős szúrást éreztem az alhasamban,mint a méhembe szúrt volna valami,pár mp-ig tartott,de nagyon furcsa érzés volt.Mintha összefogták volna a petefészkeim középre...:D Bocsi de nem tudom,hogy elemezem!!!! :D Nem volt vérzés,meg barnázás.De keddtől kezdve viszont....állandóan ennék,kívánom az édeset majd a sósat (eddig is ettem édességet,de ha nem volt nem érdekelt). Kaja után felfordul a gyomrom és jönne vissza,de nem hányok!!Egy enyhe hasszurka van,meg a fejem fáj,fáradt vagyok,és nem kívánom 2napja a szexet! :( Szerintetek mi lehet ez,segítsetek kérlek!


2012. szept. 13. 16:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. szept. 13. 17:32
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem terhességi tüneteket még nem igazán érezhetsz ilyen korán, a hormontermelés csak kb akkor indul be, amikor már a teszt is kimutatja a terhességet. Inkább csak beképzeled magadnak, vagy premenstruációs tüneteket érzel, amik nagyon hasonlítanak a kora terhesség tüneteire szinte mindenkinél.


saját tapasztalat: 4 ciklusban próbáltam teherbe esni, negyedszerre sikerült. Az első háromban meg voltam róla győződve hogy terhes vagyok, hirtelen minden terhességi tünetet produkáltam, aztán persze megjött... A 4. hónapban biztos voltam benne hogy nem sikerült, folyamatosan éreztem hogy mintha meg akarna jönni, aztán mégsem jött... Ez van, ilyen korán még nem lehet megállapítani.


A 10-es erősségű teszt a várt menstruáció napján reggel már ki kell hogy mutassa, drukkolok!

2012. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Teszteltem reggel és pozitív lett!!!Nagyon boldogok vagyunk....köszönöm a válaszokat és mindenkinek a drukkokat!!!Szép napot mkinek!!!Holnap doki...:)
2012. szept. 19. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!