Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, tudnátok tanácsot...

Kismamák, tudnátok tanácsot adni?!

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni nagyon tanácstalan vagyok!

A ciklusaim olyan 27-30 naposak.Sajnos nem hőmérőzöm,de ebben a hónapban a mensi utáni 12-14.nap közé esett,eshetett a peteérés,ovu.

Ezen a héten hétfőn egy erős szúrást éreztem az alhasamban,mint a méhembe szúrt volna valami,pár mp-ig tartott,de nagyon furcsa érzés volt.Mintha összefogták volna a petefészkeim középre...:D Bocsi de nem tudom,hogy elemezem!!!! :D Nem volt vérzés,meg barnázás.De keddtől kezdve viszont....állandóan ennék,kívánom az édeset majd a sósat (eddig is ettem édességet,de ha nem volt nem érdekelt). Kaja után felfordul a gyomrom és jönne vissza,de nem hányok!!Egy enyhe hasszurka van,meg a fejem fáj,fáradt vagyok,és nem kívánom 2napja a szexet! :( Szerintetek mi lehet ez,segítsetek kérlek!


2012. szept. 13. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel kismamáktól kérdezel, terhesség kategóriában...most azt kellene írnom, h terhes vagy? .....

ÉS ha nem? Bármi is van, csinálj egy tesztet!!

2012. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért őket kérdezem,mert nekik van tapasztalatuk...szépen kérdeztem,nem kell ledurrogni.Próbáltam(lok) tapasztaltakat kérdezni,mert lehet volt vkinek ilyen,vagy efféle tünetek...ennyi de elnézést,ha ez téged zavar!!!
2012. szept. 13. 16:47
 3/13 A kérdező kommentje:
Aggódok és ennyi.Lassan másfél év próbálkozás után,és 2 vetélés után,már nem tudom h mikor örülhetek,vagy sírhatok h megint nincs baba!! :((((
2012. szept. 13. 16:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a beágyazodást érezted. Várj pár napot és tesztelj reggeli vizeletből.
2012. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2012. szept. 13. 16:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Figyelj ide, én megértelek, voltam kismama 2x is, ha emiatt is aggódnál. De most "érzel" vagy leírsz tüneteket, és ha azt írják "terhes vagy" az 100 %? (Ha meg mégsem, akkor megint egy csalódás??) Mikor kellene vagy kellett volna megjönnie?, az nagyobb támpont.
2012. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezeket érzem,nem csak beképzelem. Hétfőn kellene megjönnie,és már ilyenkor szoktam érezni,hogy megfog jönni mert görcsöl a hasam,de most semmi,néha beleszúr de alig érezni.
2012. szept. 13. 16:59
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor szerdán tesztelj egyet. Reggeli első pisi.

Sajnos csak ebben tudok segíteni, a többi része bármit jelenthet. Remélem, nem veszed tőlem ezt lehangolásnak, inkább az az oka a stílusomnak, a realitás híve vagyok. De természetesen drukk, h kétvonalas legyél!!!!

2012. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,megírom mi lett!!! :)
2012. szept. 13. 17:09
 10/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy sikerült de ne vedd tutira, nem akarlak ok nélkül boldogítani. ha hétfőn nem jön meg akkor utána pár nappal már próbálhatsz tesztelni reggeli első pisiből és lehetőleg 10es tesztel, mert az érzékenyebb :) megy a drukk hogy 2 vonal legyen
2012. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!